Filter het aanbod reset keuzes

op type
Film (10)
Gegidste wandeling (4)
Muziek (6)
Muziek + Workshop (1)
Podium (28)
Podium + Workshop (3)
Rondleiding + Workshop (12)
Workshop (28)

op leeftijd
Kleuter - onthaalklas (10)
Kleuter - 1ste kleuterklas (11)
Kleuter - 2de kleuterklas (19)
Kleuter - 3de kleuterklas (20)

Lager - 1ste leerjaar (32)
Lager - 2de leerjaar (33)
Lager - 3de leerjaar (43)
Lager - 4de leerjaar (38)
Lager - 5de leerjaar (40)
Lager - 6de leerjaar (36)

Secundair - 1ste jaar (2)
Secundair - 2de jaar (1)
Secundair - 3de jaar (2)
Secundair - 4de jaar (3)
Secundair - 5de jaar (2)
Secundair - 6de jaar (2)

op locatie
BOZAR (7)
CC J. Franck (1)
Centraal Station (2)
Charliermuseum (1)
Cinema Palace (1)
CIVA (5)
De Maalbeek (10)
Den Dam (11)
Elzenhof (9)
Flagey (1)
GC De Kriekelaar (2)
GC De Kroon (1)
In de klas (4)
Jubelparkmuseum (1)
KANAL - Street Art (1)
KANAL- Centre Pompidou (1)
Kinograph (4)
Kontakt (9)
Luxemburgplein (1)
MiMa (1)
Mode & Kant Museum (1)
Op-Weule (19)
Villa Empain (1)
W:Halll (9)
WaBo (21)
Zinnema (2)

 Als er niets geselecteerd is, worden alle leeftijden en categorieën getoond
575 speeldata gevonden
Tip Er is ook een poster overzicht
Titel Datum Uur Locatie Type
Hemelse toetjes! Wachtlijst Op-Weule Workshop
Een Monetiaans schilderijtje Wachtlijst Op-Weule Workshop
Ithaka Wachtlijst De Maalbeek Podium
Er waren eens dansende ridders en zin... Wachtlijst In de klas Podium + Workshop
EXPLO EXPO - Charlier Express | Works... Wachtlijst De Maalbeek Rondleiding + Workshop
EXPLO EXPO - Charlier Express Wachtlijst Charliermuseum Rondleiding + Workshop
EXPLO EXPO - Een hand in het gips: de... Wachtlijst Elzenhof Rondleiding + Workshop
Interactief concert ReMuA-ShAkE: Late... Wachtlijst Flagey Muziek + Workshop
EXPLO EXPO - Een hand in het gips: de... Wachtlijst Jubelparkmuseum Rondleiding + Workshop
De kleine vuurtorenwachter: Een uitg... Wachtlijst Op-Weule Podium
Dierendorpje Wachtlijst Op-Weule Podium
Europa tussen de sterren Wachtlijst Luxemburgplein Gegidste wandeling
EXPLO EXPO - Mode & Kant Museum Wachtlijst Mode & Kant Museum Rondleiding + Workshop
Het meisje in de gele jas Wachtlijst In de klas Podium
EXPLO EXPO - KANAL Wachtlijst KANAL - Street Art Rondleiding + Workshop
EXPLO EXPO - Mima "FICTIONS" Wachtlijst MiMa Rondleiding + Workshop
EXPLO EXPO - VOLOP ART DECO Wachtlijst Villa Empain Rondleiding + Workshop
EXPLO EXPO -Ken jouw (hoofd)stad! Wachtlijst CIVA Rondleiding + Workshop
EXPLO EXPO - Roger Raveel. Een retros... Wachtlijst Elzenhof Rondleiding + Workshop
Kerstconcert “A Christmas Tale with... Wachtlijst BOZAR Muziek
OpWegNaarJou show: Speel met druk Wachtlijst Op-Weule Workshop
OpWegNaarJou show: Speel met gassen Wachtlijst Op-Weule Workshop
OpWegNaarJou show: Speel met lucht Wachtlijst Op-Weule Workshop
Pierewaaien met Bruegel Wachtlijst Centraal Station Gegidste wandeling
Bouw je eigen schijfrobot Wachtlijst Den Dam Workshop
Dynamo Dino's Wachtlijst Den Dam Workshop
EXPLO EXPO - Roger Raveel. Een retros... Wachtlijst BOZAR Rondleiding + Workshop
De reis rond de Wereld in 80 deuntjes... Wachtlijst In de klas Podium
Hovercrafts Wachtlijst Den Dam Workshop
Sta op! Wachtlijst Op-Weule Podium
Pahuna Wachtlijst Den Dam Film
Trollenjong Wachtlijst Op-Weule Podium
Tussen Manneke en Janneke Wachtlijst Centraal Station Gegidste wandeling
CIVA: De Kinderstad Wachtlijst CIVA Rondleiding + Workshop
Wandeling doorheen Sint-Lambrechts-Wo... Wachtlijst In de klas Gegidste wandeling
Bouw je eigen droomeiland Wachtlijst WaBo Workshop
Bouw je eigen droomwereld Wachtlijst WaBo Workshop
CIVA: De CIVA-Coulissen Wachtlijst CIVA Rondleiding + Workshop
Dansatelier MoVart Wachtlijst De Maalbeek Workshop
Diorama Wachtlijst WaBo Podium
Een Dansje in de Regen (3+) Wachtlijst W:Halll Podium
Hiernamaals (12+) Wachtlijst W:Halll Film
Geschiedenis van de toekomst Wachtlijst WaBo Workshop
CIVA - (Her)ontdek de Brusselse strat... Wachtlijst CIVA Rondleiding + Workshop
Improvisatie Wachtlijst WaBo Workshop
De club van lelijke kinderen Wachtlijst Cinema Palace Film
BIG BANG Festival Wachtlijst BOZAR Muziek
CIVA: (Her)ontdek de Brusselse strate... Wachtlijst CIVA Rondleiding + Workshop
Multi-atelier Wachtlijst WaBo Workshop
Kleine Anna en lange oom Wachtlijst WaBo Film
Wat voel ik? Wachtlijst WaBo Workshop
Gordon & Paddy: de zaak van de gestol... Wachtlijst Op-Weule Film
Kiekeboe Wachtlijst WaBo Podium
Het varken, de vos en de molen Wachtlijst Kontakt Film
Mammout Bravo Wachtlijst WaBo Podium
Pachamama Wachtlijst Op-Weule Film
Mensendorp Wachtlijst WaBo Workshop
Zussen Wachtlijst Kinograph Film
muziekatelier Wachtlijst WaBo Workshop
Shel(l)ter (7+) Wachtlijst W:Halll Podium
Stella, Ster van de Zee (+6) Wachtlijst W:Halll Podium
Triple Buse (5+) Wachtlijst W:Halll Podium
Verken het woud Wachtlijst WaBo Workshop
Vuurwerk! Een symfonisch concert in v... Wachtlijst BOZAR Muziek
bOOm Wachtlijst De Maalbeek Podium
Blauwland Geelland Wachtlijst Op-Weule Workshop
FlashTag Wachtlijst Op-Weule Workshop
De reis rond de Wereld in 80 deuntjes... Wachtlijst De Maalbeek Workshop
De Nachtegaal - Vogels in de klassiek... Wachtlijst De Maalbeek Workshop
Sound Tricks Wachtlijst Elzenhof Workshop
Sing! 3.0 Wachtlijst BOZAR Muziek
Documentaire Wachtlijst De Maalbeek Workshop
Allemaal lijntjes... Wachtlijst WaBo Workshop
Dans... DANS! Wachtlijst Elzenhof Workshop
Heksenfee Wachtlijst BOZAR Muziek
A Nocte Temporis Wachtlijst BOZAR Muziek
Qui Vive ! Wachtlijst De Maalbeek Podium
VierkantROND Wachtlijst De Maalbeek Podium
Muziek in de klas: Op reis naar de Bl... Wachtlijst Elzenhof Podium + Workshop
Ikiloliki Wachtlijst Elzenhof Podium
Muziek in de klas: Op reis naar de Bl... Wachtlijst Elzenhof Podium + Workshop
Plons Wachtlijst De Maalbeek Podium
Vlieg en vaar mee! Wachtlijst Kinograph Film
De beroemde bereninvasie van Sicilië Wachtlijst Kontakt Film
Allemaal lijntjes... Wachtlijst Op-Weule Workshop
Wonderzee Wachtlijst Kontakt Workshop
Wandeling doorheen Sint-Lambrechts-Wo... di 22.09.2020 09:30 In de klas Gegidste wandeling
Wandeling doorheen Sint-Lambrechts-Wo... do 24.09.2020 09:30 In de klas Gegidste wandeling
EXPLO EXPO - VOLOP ART DECO vr 25.09.2020 10:00 Villa Empain Rondleiding + Workshop
Mensendorp ma 28.09.2020 09:30 WaBo Workshop
Mensendorp ma 28.09.2020 13:00 WaBo Workshop
Wandeling doorheen Sint-Lambrechts-Wo... di 29.09.2020 09:30 In de klas Gegidste wandeling
Mensendorp do 01.10.2020 09:30 WaBo Workshop
Mensendorp do 01.10.2020 13:00 WaBo Workshop
EXPLO EXPO - VOLOP ART DECO vr 02.10.2020 10:00 Villa Empain Rondleiding + Workshop
EXPLO EXPO - KANAL vr 02.10.2020 10:00 KANAL - Street Art Rondleiding + Workshop
Geschiedenis van de toekomst ma 05.10.2020 10:00 WaBo Workshop
Gordon & Paddy: de zaak van de gestol... do 08.10.2020 10:00 Den Dam Film
Geschiedenis van de toekomst do 08.10.2020 10:00 WaBo Workshop
Gordon & Paddy: de zaak van de gestol... do 08.10.2020 13:00 Den Dam Film
Gordon & Paddy: de zaak van de gestol... vr 09.10.2020 10:00 Den Dam Film
Geschiedenis van de toekomst vr 09.10.2020 10:00 WaBo Workshop
Gordon & Paddy: de zaak van de gestol... vr 09.10.2020 13:00 Den Dam Film
Er waren eens dansende ridders en zin... ma 12.10.2020 09:30 In de klas Podium + Workshop
De club van lelijke kinderen ma 12.10.2020 09:30 Cinema Palace Film
Bouw je eigen droomwereld ma 12.10.2020 10:00 WaBo Workshop
De club van lelijke kinderen ma 12.10.2020 10:00 Cinema Palace Film
Er waren eens dansende ridders en zin... ma 12.10.2020 11:00 In de klas Podium + Workshop
Er waren eens dansende ridders en zin... ma 12.10.2020 13:00 In de klas Podium + Workshop
Bouw je eigen droomwereld ma 12.10.2020 13:00 WaBo Workshop
Er waren eens dansende ridders en zin... di 13.10.2020 09:30 In de klas Podium + Workshop
Wandeling doorheen Sint-Lambrechts-Wo... di 13.10.2020 09:30 In de klas Gegidste wandeling
De club van lelijke kinderen di 13.10.2020 09:30 Cinema Palace Film
Bouw je eigen droomwereld di 13.10.2020 10:00 WaBo Workshop
De club van lelijke kinderen di 13.10.2020 10:00 Cinema Palace Film
Er waren eens dansende ridders en zin... di 13.10.2020 11:00 In de klas Podium + Workshop
Er waren eens dansende ridders en zin... di 13.10.2020 13:00 In de klas Podium + Workshop
Bouw je eigen droomwereld di 13.10.2020 13:00 WaBo Workshop
Er waren eens dansende ridders en zin... wo 14.10.2020 09:30 In de klas Podium + Workshop
De beroemde bereninvasie van Sicilië wo 14.10.2020 10:00 Kontakt Film
Er waren eens dansende ridders en zin... wo 14.10.2020 11:00 In de klas Podium + Workshop
Wandeling doorheen Sint-Lambrechts-Wo... do 15.10.2020 09:30 In de klas Gegidste wandeling
Pachamama do 15.10.2020 09:30 Op-Weule Film
Zeep (2+) Wachtlijst W:Halll Podium
Zeep (2+) do 15.10.2020 10:00 W:Halll Podium
De beroemde bereninvasie van Sicilië do 15.10.2020 10:00 Kontakt Film
De binnenkamer van Binta (N22 podium... do 15.10.2020 10:30 GC De Kroon Podium
Pachamama do 15.10.2020 13:00 Op-Weule Film
De beroemde bereninvasie van Sicilië do 15.10.2020 13:00 Kontakt Film
De binnenkamer van Binta (N22 podium... do 15.10.2020 13:30 GC De Kroon Podium
Zeep (2+) do 15.10.2020 13:30 W:Halll Podium
CIVA: De CIVA-Coulissen vr 16.10.2020 09:30 CIVA Rondleiding + Workshop
Pachamama vr 16.10.2020 09:30 Op-Weule Film
De binnenkamer van Binta (N22 podium... vr 16.10.2020 10:30 GC De Kroon Podium
Pachamama vr 16.10.2020 13:00 Op-Weule Film
De beroemde bereninvasie van Sicilië vr 16.10.2020 13:00 Kontakt Film
De binnenkamer van Binta (N22 podium... vr 16.10.2020 13:30 GC De Kroon Podium
Er waren eens dansende ridders en zin... ma 19.10.2020 09:30 In de klas Podium + Workshop
CIVA: De Kinderstad ma 19.10.2020 09:30 CIVA Rondleiding + Workshop
Er waren eens dansende ridders en zin... ma 19.10.2020 11:00 In de klas Podium + Workshop
Er waren eens dansende ridders en zin... ma 19.10.2020 13:00 In de klas Podium + Workshop
Er waren eens dansende ridders en zin... di 20.10.2020 09:30 In de klas Podium + Workshop
Wandeling doorheen Sint-Lambrechts-Wo... di 20.10.2020 09:30 In de klas Gegidste wandeling
CIVA: De Kinderstad di 20.10.2020 09:30 CIVA Rondleiding + Workshop
Ikiloliki di 20.10.2020 10:00 WaBo Podium
Er waren eens dansende ridders en zin... di 20.10.2020 11:00 In de klas Podium + Workshop
Ikiloliki di 20.10.2020 11:00 WaBo Podium
Er waren eens dansende ridders en zin... di 20.10.2020 13:00 In de klas Podium + Workshop
Ikiloliki di 20.10.2020 13:30 WaBo Podium
Er waren eens dansende ridders en zin... wo 21.10.2020 09:30 In de klas Podium + Workshop
Er waren eens dansende ridders en zin... wo 21.10.2020 11:00 In de klas Podium + Workshop
Wandeling doorheen Sint-Lambrechts-Wo... do 22.10.2020 09:30 In de klas Gegidste wandeling
CIVA: De Kinderstad do 22.10.2020 09:30 CIVA Rondleiding + Workshop
Gordon & Paddy: de zaak van de gestol... do 22.10.2020 10:00 Op-Weule Film
EXPLO EXPO - KANAL do 22.10.2020 10:00 KANAL - Street Art Rondleiding + Workshop
Woestzoeker (N22 podium derde graad) do 22.10.2020 10:30 Zinnema Podium
De binnenkamer van Binta (N22 podium... do 22.10.2020 10:30 GC De Kroon Podium
Woestzoeker (N22 podium derde graad) do 22.10.2020 13:30 Zinnema Podium
De binnenkamer van Binta (N22 podium... do 22.10.2020 13:30 GC De Kroon Podium
Gordon & Paddy: de zaak van de gestol... do 22.10.2020 13:30 Op-Weule Film
CIVA: De CIVA-Coulissen vr 23.10.2020 09:30 CIVA Rondleiding + Workshop
Gordon & Paddy: de zaak van de gestol... vr 23.10.2020 10:00 Op-Weule Film
Gordon & Paddy: de zaak van de gestol... vr 23.10.2020 13:30 Op-Weule Film
Verken het woud ma 26.10.2020 10:00 WaBo Workshop
Er waren eens dansende ridders en zin... di 27.10.2020 09:30 In de klas Podium + Workshop
Mammout Bravo di 27.10.2020 10:00 WaBo Podium
Er waren eens dansende ridders en zin... di 27.10.2020 11:00 In de klas Podium + Workshop
Er waren eens dansende ridders en zin... di 27.10.2020 13:00 In de klas Podium + Workshop
Mammout Bravo di 27.10.2020 13:00 WaBo Podium
Er waren eens dansende ridders en zin... wo 28.10.2020 09:30 In de klas Podium + Workshop
Er waren eens dansende ridders en zin... wo 28.10.2020 11:00 In de klas Podium + Workshop
Er waren eens dansende ridders en zin... do 29.10.2020 09:30 In de klas Podium + Workshop
Het varken, de vos en de molen do 29.10.2020 10:00 Op-Weule Film
Verken het woud do 29.10.2020 10:00 WaBo Workshop
Er waren eens dansende ridders en zin... do 29.10.2020 11:00 In de klas Podium + Workshop
Er waren eens dansende ridders en zin... do 29.10.2020 13:00 In de klas Podium + Workshop
Er waren eens dansende ridders en zin... do 29.10.2020 13:00 In de klas Podium + Workshop
Het varken, de vos en de molen do 29.10.2020 13:30 Op-Weule Film
Er waren eens dansende ridders en zin... vr 30.10.2020 09:30 In de klas Podium + Workshop
Het varken, de vos en de molen vr 30.10.2020 10:00 Op-Weule Film
Verken het woud vr 30.10.2020 10:00 WaBo Workshop
Qui Vive ! vr 30.10.2020 10:45 De Maalbeek Podium
Er waren eens dansende ridders en zin... vr 30.10.2020 11:00 In de klas Podium + Workshop
Het varken, de vos en de molen vr 30.10.2020 13:30 Op-Weule Film
Qui Vive ! vr 30.10.2020 13:30 De Maalbeek Podium
BIG BANG Festival ma 09.11.2020 00:00 BOZAR Muziek
De Nachtegaal - Vogels in de klassiek... ma 09.11.2020 09:30 Den Dam Workshop
De Nachtegaal - Vogels in de klassiek... ma 09.11.2020 13:00 Den Dam Workshop
OpWegNaarJou show: Speel met lucht di 10.11.2020 09:30 Op-Weule Workshop
De Nachtegaal - Vogels in de klassiek... di 10.11.2020 09:30 Den Dam Workshop
Stella, Ster van de Zee (+6) di 10.11.2020 10:00 W:Halll Podium
OpWegNaarJou show: Speel met lucht di 10.11.2020 11:00 Op-Weule Workshop
De Nachtegaal - Vogels in de klassiek... di 10.11.2020 13:00 Den Dam Workshop
Stella, Ster van de Zee (+6) di 10.11.2020 13:30 W:Halll Podium
OpWegNaarJou show: Speel met lucht di 10.11.2020 13:30 Op-Weule Workshop
OpWegNaarJou show: Speel met gassen do 12.11.2020 09:30 Op-Weule Workshop
De Nachtegaal - Vogels in de klassiek... do 12.11.2020 09:30 Den Dam Workshop
Improvisatie do 12.11.2020 10:00 WaBo Workshop
Plons do 12.11.2020 10:30 De Maalbeek Podium
OpWegNaarJou show: Speel met gassen do 12.11.2020 11:00 Op-Weule Workshop
Improvisatie do 12.11.2020 13:00 WaBo Workshop
De Nachtegaal - Vogels in de klassiek... do 12.11.2020 13:00 Den Dam Workshop
OpWegNaarJou show: Speel met gassen do 12.11.2020 13:30 Op-Weule Workshop
Plons do 12.11.2020 13:30 De Maalbeek Podium
OpWegNaarJou show: Speel met druk vr 13.11.2020 09:30 Op-Weule Workshop
De Nachtegaal - Vogels in de klassiek... vr 13.11.2020 09:30 Den Dam Workshop
Improvisatie vr 13.11.2020 10:00 WaBo Workshop
EXPLO EXPO - VOLOP ART DECO vr 13.11.2020 10:00 Villa Empain Rondleiding + Workshop
OpWegNaarJou show: Speel met druk vr 13.11.2020 11:00 Op-Weule Workshop
Improvisatie vr 13.11.2020 13:00 WaBo Workshop
De Nachtegaal - Vogels in de klassiek... vr 13.11.2020 13:00 Den Dam Workshop
OpWegNaarJou show: Speel met druk vr 13.11.2020 13:30 Op-Weule Workshop
De kleine prins (N22 podium derde gr... ma 16.11.2020 13:30 W:Halll Podium
Pahuna do 19.11.2020 10:00 Den Dam Film
Pahuna do 19.11.2020 13:00 Den Dam Film
Pahuna vr 20.11.2020 10:00 Den Dam Film
EXPLO EXPO - VOLOP ART DECO vr 20.11.2020 10:00 Villa Empain Rondleiding + Workshop
Pahuna vr 20.11.2020 13:00 Den Dam Film
Er waren eens dansende ridders en zin... ma 23.11.2020 09:30 In de klas Podium + Workshop
Er waren eens dansende ridders en zin... ma 23.11.2020 11:00 In de klas Podium + Workshop
Er waren eens dansende ridders en zin... ma 23.11.2020 13:30 In de klas Podium + Workshop
Er waren eens dansende ridders en zin... di 24.11.2020 09:30 In de klas Podium + Workshop
EXPLO EXPO - Charlier Express di 24.11.2020 10:00 Charliermuseum Rondleiding + Workshop
Er waren eens dansende ridders en zin... di 24.11.2020 11:00 In de klas Podium + Workshop
EXPLO EXPO - Charlier Express di 24.11.2020 13:00 Charliermuseum Rondleiding + Workshop
Er waren eens dansende ridders en zin... di 24.11.2020 13:30 In de klas Podium + Workshop
Dounia B (N22 podium derde graad) wo 25.11.2020 10:30 GC De Kriekelaar Podium
Dounia B (N22 podium derde graad) do 26.11.2020 10:00 GC De Kriekelaar Podium
EXPLO EXPO -Ken jouw (hoofd)stad! do 26.11.2020 10:00 CIVA Rondleiding + Workshop
Dounia B (N22 podium derde graad) do 26.11.2020 13:30 GC De Kriekelaar Podium
EXPLO EXPO - VOLOP ART DECO vr 27.11.2020 10:00 Villa Empain Rondleiding + Workshop
Interactief concert ReMuA-ShAkE: Late... vr 27.11.2020 10:30 Flagey Muziek + Workshop
Wat voel ik? ma 30.11.2020 10:00 WaBo Workshop
Wat voel ik? ma 30.11.2020 13:00 WaBo Workshop
Wat voel ik? di 01.12.2020 10:00 WaBo Workshop
Documentaire do 03.12.2020 09:15 De Maalbeek Workshop
Documentaire do 03.12.2020 12:30 De Maalbeek Workshop
EXPLO EXPO - VOLOP ART DECO vr 04.12.2020 10:00 Villa Empain Rondleiding + Workshop
Vlieg en vaar mee! do 10.12.2020 09:30 Kinograph Film
Het varken, de vos en de molen do 10.12.2020 10:45 Kinograph Film
Kerstconcert “A Christmas Tale with... do 17.12.2020 11:00 BOZAR Muziek
Kerstconcert “A Christmas Tale with... do 17.12.2020 13:30 BOZAR Muziek
Wat voel ik? vr 01.01.2021 13:00 WaBo Workshop
Er waren eens dansende ridders en zin... ma 11.01.2021 09:30 In de klas Podium + Workshop
Er waren eens dansende ridders en zin... ma 11.01.2021 11:00 In de klas Podium + Workshop
Er waren eens dansende ridders en zin... ma 11.01.2021 13:30 In de klas Podium + Workshop
Er waren eens dansende ridders en zin... di 12.01.2021 09:30 In de klas Podium + Workshop
Er waren eens dansende ridders en zin... di 12.01.2021 11:00 In de klas Podium + Workshop
Er waren eens dansende ridders en zin... di 12.01.2021 13:30 In de klas Podium + Workshop
Hiernamaals (12+) do 14.01.2021 09:30 W:Halll Film
Heksenfee vr 15.01.2021 13:30 BOZAR Muziek
De kleine vuurtorenwachter: Een uitg... ma 18.01.2021 10:00 Op-Weule Podium
De reis rond de Wereld in 80 deuntjes... ma 18.01.2021 13:00 In de klas Podium
De kleine vuurtorenwachter: Een uitg... ma 18.01.2021 13:30 Op-Weule Podium
De kleine vuurtorenwachter: Een uitg... di 19.01.2021 09:00 Op-Weule Podium
De reis rond de Wereld in 80 deuntjes... di 19.01.2021 09:30 In de klas Podium
De kleine vuurtorenwachter: Een uitg... di 19.01.2021 10:30 Op-Weule Podium
De reis rond de Wereld in 80 deuntjes... di 19.01.2021 11:00 In de klas Podium
De reis rond de Wereld in 80 deuntjes... di 19.01.2021 13:00 In de klas Podium
De kleine vuurtorenwachter: Een uitg... di 19.01.2021 13:30 Op-Weule Podium
Hovercrafts wo 20.01.2021 09:00 Den Dam Workshop
De reis rond de Wereld in 80 deuntjes... wo 20.01.2021 09:30 In de klas Podium
De kleine vuurtorenwachter: Een uitg... wo 20.01.2021 10:00 Op-Weule Podium
Hovercrafts do 21.01.2021 09:00 Den Dam Workshop
De reis rond de Wereld in 80 deuntjes... do 21.01.2021 09:30 De Maalbeek Workshop
Sta op! do 21.01.2021 10:00 Op-Weule Podium
De reis rond de Wereld in 80 deuntjes... do 21.01.2021 13:00 De Maalbeek Workshop
Sta op! do 21.01.2021 13:30 Op-Weule Podium
Hovercrafts vr 22.01.2021 09:00 Den Dam Workshop
De reis rond de Wereld in 80 deuntjes... vr 22.01.2021 09:30 De Maalbeek Workshop
Sta op! vr 22.01.2021 10:00 Op-Weule Podium
Sta op! vr 22.01.2021 13:30 Op-Weule Podium
De Nachtegaal - Vogels in de klassiek... ma 25.01.2021 09:30 De Maalbeek Workshop
De Nachtegaal - Vogels in de klassiek... di 26.01.2021 09:30 De Maalbeek Workshop
De Nachtegaal - Vogels in de klassiek... di 26.01.2021 13:00 De Maalbeek Workshop
De Nachtegaal - Vogels in de klassiek... do 28.01.2021 09:30 Den Dam Workshop
Een Dansje in de Regen (3+) do 28.01.2021 10:00 W:Halll Podium
Zussen do 28.01.2021 10:00 Kinograph Film
De Nachtegaal - Vogels in de klassiek... do 28.01.2021 13:00 Den Dam Workshop
Een Dansje in de Regen (3+) do 28.01.2021 13:30 W:Halll Podium
De Nachtegaal - Vogels in de klassiek... vr 29.01.2021 09:30 Den Dam Workshop
De Nachtegaal - Vogels in de klassiek... vr 29.01.2021 13:00 Den Dam Workshop
Het meisje in de gele jas ma 01.02.2021 09:00 In de klas Podium
Het meisje in de gele jas ma 01.02.2021 10:00 In de klas Podium
Dans... DANS! ma 01.02.2021 10:15 Elzenhof Workshop
Het meisje in de gele jas ma 01.02.2021 13:30 In de klas Podium
Dans... DANS! ma 01.02.2021 13:30 Elzenhof Workshop
Het meisje in de gele jas di 02.02.2021 09:00 In de klas Podium
Het meisje in de gele jas di 02.02.2021 10:00 In de klas Podium
Allemaal lijntjes... di 02.02.2021 10:00 Op-Weule Workshop
Dans... DANS! di 02.02.2021 10:15 Elzenhof Workshop
Vuurwerk! Een symfonisch concert in v... di 02.02.2021 11:00 BOZAR Muziek
Het meisje in de gele jas di 02.02.2021 13:30 In de klas Podium
Dans... DANS! di 02.02.2021 13:30 Elzenhof Workshop
Allemaal lijntjes... di 02.02.2021 13:30 Op-Weule Workshop
Vuurwerk! Een symfonisch concert in v... di 02.02.2021 14:00 BOZAR Muziek
Bouw je eigen schijfrobot do 04.02.2021 09:00 Den Dam Workshop
Trollenjong do 04.02.2021 10:00 Op-Weule Podium
Dansatelier MoVart do 04.02.2021 10:00 De Maalbeek Workshop
Allemaal lijntjes... do 04.02.2021 10:00 Op-Weule Workshop
Dansatelier MoVart do 04.02.2021 13:15 De Maalbeek Workshop
Trollenjong do 04.02.2021 13:30 Op-Weule Podium
Vuurtoren (N22 podium derde graad) do 04.02.2021 13:30 Zinnema Podium
Allemaal lijntjes... do 04.02.2021 13:30 Op-Weule Workshop
Bouw je eigen schijfrobot vr 05.02.2021 09:00 Den Dam Workshop
Trollenjong vr 05.02.2021 10:00 Op-Weule Podium
Dansatelier MoVart vr 05.02.2021 10:00 De Maalbeek Workshop
Allemaal lijntjes... vr 05.02.2021 10:00 Op-Weule Workshop
Dansatelier MoVart vr 05.02.2021 13:15 De Maalbeek Workshop
Trollenjong vr 05.02.2021 13:30 Op-Weule Podium
Allemaal lijntjes... vr 05.02.2021 13:30 Op-Weule Workshop
Het meisje in de gele jas ma 08.02.2021 09:00 In de klas Podium
De reis rond de Wereld in 80 deuntjes... ma 08.02.2021 09:30 Den Dam Workshop
Het meisje in de gele jas ma 08.02.2021 10:00 In de klas Podium
Kleine Anna en lange oom ma 08.02.2021 10:00 WaBo Film
Dans... DANS! ma 08.02.2021 10:15 Elzenhof Workshop
De reis rond de Wereld in 80 deuntjes... ma 08.02.2021 13:00 Den Dam Workshop
Het meisje in de gele jas ma 08.02.2021 13:30 In de klas Podium
Dans... DANS! ma 08.02.2021 13:30 Elzenhof Workshop
Kleine Anna en lange oom ma 08.02.2021 13:30 WaBo Film
Het meisje in de gele jas di 09.02.2021 09:00 In de klas Podium
De reis rond de Wereld in 80 deuntjes... di 09.02.2021 09:30 Den Dam Workshop
Het meisje in de gele jas di 09.02.2021 10:00 In de klas Podium
Zussen di 09.02.2021 10:00 Kontakt Film
Dansatelier MoVart di 09.02.2021 10:00 De Maalbeek Workshop
Hemelse toetjes! di 09.02.2021 10:00 Op-Weule Workshop
Zussen di 09.02.2021 13:00 Kontakt Film
De reis rond de Wereld in 80 deuntjes... di 09.02.2021 13:00 Den Dam Workshop
Dansatelier MoVart di 09.02.2021 13:15 De Maalbeek Workshop
Het meisje in de gele jas di 09.02.2021 13:30 In de klas Podium
Hemelse toetjes! di 09.02.2021 13:30 Op-Weule Workshop
De reis rond de Wereld in 80 deuntjes... wo 10.02.2021 09:30 Den Dam Workshop
Het meisje in de gele jas do 11.02.2021 09:00 In de klas Podium
De reis rond de Wereld in 80 deuntjes... do 11.02.2021 09:30 Den Dam Workshop
Het meisje in de gele jas do 11.02.2021 10:00 In de klas Podium
Gordon & Paddy: de zaak van de gestol... do 11.02.2021 10:00 WaBo Film
Dansatelier MoVart do 11.02.2021 10:00 De Maalbeek Workshop
Hemelse toetjes! do 11.02.2021 10:00 Op-Weule Workshop
De reis rond de Wereld in 80 deuntjes... do 11.02.2021 13:00 Den Dam Workshop
Dansatelier MoVart do 11.02.2021 13:15 De Maalbeek Workshop
Het meisje in de gele jas do 11.02.2021 13:30 In de klas Podium
Gordon & Paddy: de zaak van de gestol... do 11.02.2021 13:30 WaBo Film
Hemelse toetjes! do 11.02.2021 13:30 Op-Weule Workshop
Het meisje in de gele jas vr 12.02.2021 09:00 In de klas Podium
De reis rond de Wereld in 80 deuntjes... vr 12.02.2021 09:30 Den Dam Workshop
Het meisje in de gele jas vr 12.02.2021 10:00 In de klas Podium
Zussen vr 12.02.2021 10:00 Kontakt Film
Pachamama vr 12.02.2021 10:00 WaBo Film
Hemelse toetjes! vr 12.02.2021 10:00 Op-Weule Workshop
Zussen vr 12.02.2021 13:00 Kontakt Film
De reis rond de Wereld in 80 deuntjes... vr 12.02.2021 13:00 Den Dam Workshop
Het meisje in de gele jas vr 12.02.2021 13:30 In de klas Podium
Pachamama vr 12.02.2021 13:30 WaBo Film
Hemelse toetjes! vr 12.02.2021 13:30 Op-Weule Workshop
De reis rond de Wereld in 80 deuntjes... ma 15.02.2021 09:30 Den Dam Workshop
FlashTag ma 22.02.2021 09:30 Op-Weule Workshop
Diorama ma 22.02.2021 10:00 WaBo Podium
Diorama ma 22.02.2021 13:00 WaBo Podium
FlashTag ma 22.02.2021 13:00 Op-Weule Workshop
FlashTag di 23.02.2021 09:30 Op-Weule Workshop
Sound Tricks di 23.02.2021 09:30 Elzenhof Workshop
Hemelse toetjes! di 23.02.2021 10:00 Op-Weule Workshop
FlashTag di 23.02.2021 13:00 Op-Weule Workshop
Sound Tricks di 23.02.2021 13:00 Elzenhof Workshop
Hemelse toetjes! di 23.02.2021 13:30 Op-Weule Workshop
Dynamo Dino's do 25.02.2021 09:00 Den Dam Workshop
FlashTag do 25.02.2021 09:30 Op-Weule Workshop
Diorama do 25.02.2021 10:00 WaBo Podium
EXPLO EXPO - Mima "FICTIONS" do 25.02.2021 10:00 MiMa Rondleiding + Workshop
Hemelse toetjes! do 25.02.2021 10:00 Op-Weule Workshop
Diorama do 25.02.2021 13:00 WaBo Podium
FlashTag do 25.02.2021 13:00 Op-Weule Workshop
EXPLO EXPO - Mima "FICTIONS" do 25.02.2021 13:00 MiMa Rondleiding + Workshop
Hemelse toetjes! do 25.02.2021 13:30 Op-Weule Workshop
Dynamo Dino's vr 26.02.2021 09:00 Den Dam Workshop
FlashTag vr 26.02.2021 09:30 Op-Weule Workshop
EXPLO EXPO - KANAL vr 26.02.2021 10:00 KANAL- Centre Pompidou Rondleiding + Workshop
Hemelse toetjes! vr 26.02.2021 10:00 Op-Weule Workshop
EXPLO EXPO - KANAL vr 26.02.2021 13:00 KANAL- Centre Pompidou Rondleiding + Workshop
Hemelse toetjes! vr 26.02.2021 13:30 Op-Weule Workshop
Plons ma 01.03.2021 10:00 Op-Weule Podium
Ithaka ma 01.03.2021 10:30 Den Dam Podium
Plons ma 01.03.2021 13:30 Op-Weule Podium
Ithaka ma 01.03.2021 13:30 Den Dam Podium
Plons di 02.03.2021 10:00 Op-Weule Podium
Triple Buse (5+) di 02.03.2021 10:00 W:Halll Podium
Ithaka di 02.03.2021 10:45 De Maalbeek Podium
Sing! 3.0 di 02.03.2021 11:00 BOZAR Muziek
Plons di 02.03.2021 13:30 Op-Weule Podium
Ithaka di 02.03.2021 13:30 De Maalbeek Podium
Triple Buse (5+) di 02.03.2021 13:30 W:Halll Podium
Sing! 3.0 di 02.03.2021 13:30 BOZAR Muziek
Plons wo 03.03.2021 10:00 Op-Weule Podium
Sing! 3.0 wo 03.03.2021 10:00 BOZAR Muziek
Shel(l)ter (7+) do 04.03.2021 10:00 W:Halll Podium
Shel(l)ter (7+) do 04.03.2021 13:30 W:Halll Podium
Level Q (N22 podium derde graad) vr 05.03.2021 10:00 CC J. Franck Podium
EXPLO EXPO - VOLOP ART DECO vr 05.03.2021 10:00 Villa Empain Rondleiding + Workshop
Level Q (N22 podium derde graad) vr 05.03.2021 13:30 CC J. Franck Podium
Kiekeboe ma 08.03.2021 10:00 WaBo Podium
Kiekeboe ma 08.03.2021 13:30 WaBo Podium
Dag Vreemde Man ma 08.03.2021 13:30 W:Halll Podium
EXPLO EXPO - Een hand in het gips: de... di 09.03.2021 10:00 Jubelparkmuseum Rondleiding + Workshop
Kiekeboe di 09.03.2021 10:00 WaBo Podium
Kiekeboe di 09.03.2021 13:30 WaBo Podium
Ikiloliki do 11.03.2021 10:00 Den Dam Podium
EXPLO EXPO - Een hand in het gips: de... do 11.03.2021 10:00 Jubelparkmuseum Rondleiding + Workshop
EXPLO EXPO - Mode & Kant Museum do 11.03.2021 10:00 Mode & Kant Museum Rondleiding + Workshop
Ikiloliki do 11.03.2021 13:00 Den Dam Podium
EXPLO EXPO - Mode & Kant Museum do 11.03.2021 13:00 Mode & Kant Museum Rondleiding + Workshop
EXPLO EXPO - VOLOP ART DECO vr 12.03.2021 10:00 Villa Empain Rondleiding + Workshop
bOOm vr 12.03.2021 10:30 De Maalbeek Podium
bOOm vr 12.03.2021 13:30 De Maalbeek Podium
EXPLO EXPO - Een hand in het gips: de... di 16.03.2021 10:00 Elzenhof Rondleiding + Workshop
EXPLO EXPO - Een hand in het gips: de... di 16.03.2021 10:00 Jubelparkmuseum Rondleiding + Workshop
EXPLO EXPO - Een hand in het gips: de... do 18.03.2021 10:00 Elzenhof Rondleiding + Workshop
EXPLO EXPO - Een hand in het gips: de... do 18.03.2021 10:00 Jubelparkmuseum Rondleiding + Workshop
EXPLO EXPO - KANAL do 18.03.2021 10:00 KANAL - Street Art Rondleiding + Workshop
EXPLO EXPO - KANAL do 18.03.2021 13:00 KANAL - Street Art Rondleiding + Workshop
Level Q (N22 podium derde graad) vr 19.03.2021 10:00 GC De Kriekelaar Podium
EXPLO EXPO - VOLOP ART DECO vr 19.03.2021 10:00 Villa Empain Rondleiding + Workshop
EXPLO EXPO - KANAL vr 19.03.2021 10:00 KANAL - Street Art Rondleiding + Workshop
EXPLO EXPO - KANAL vr 19.03.2021 13:00 KANAL - Street Art Rondleiding + Workshop
Level Q (N22 podium derde graad) vr 19.03.2021 13:30 GC De Kriekelaar Podium
CIVA: De Kinderstad ma 22.03.2021 09:30 CIVA Rondleiding + Workshop
CIVA - (Her)ontdek de Brusselse strat... di 23.03.2021 09:30 CIVA Rondleiding + Workshop
EXPLO EXPO - Een hand in het gips: de... di 23.03.2021 10:00 Elzenhof Rondleiding + Workshop
CIVA - (Her)ontdek de Brusselse strat... do 25.03.2021 09:30 CIVA Rondleiding + Workshop
EXPLO EXPO - Een hand in het gips: de... do 25.03.2021 10:00 Elzenhof Rondleiding + Workshop
EXPLO EXPO - Mode & Kant Museum do 25.03.2021 10:00 Mode & Kant Museum Rondleiding + Workshop
Ikiloliki do 25.03.2021 10:45 Elzenhof Podium
EXPLO EXPO - Mode & Kant Museum do 25.03.2021 13:00 Mode & Kant Museum Rondleiding + Workshop
Ikiloliki do 25.03.2021 13:30 Elzenhof Podium
CIVA - (Her)ontdek de Brusselse strat... vr 26.03.2021 09:30 CIVA Rondleiding + Workshop
CIVA - (Her)ontdek de Brusselse strat... ma 29.03.2021 09:30 CIVA Rondleiding + Workshop
CIVA - (Her)ontdek de Brusselse strat... di 30.03.2021 09:30 CIVA Rondleiding + Workshop
EXPLO EXPO - Roger Raveel. Een retros... di 30.03.2021 10:00 BOZAR Rondleiding + Workshop
EXPLO EXPO - Roger Raveel. Een retros... di 30.03.2021 13:00 BOZAR Rondleiding + Workshop
Vlieg en vaar mee! do 01.04.2021 10:00 Op-Weule Film
Een Monetiaans schilderijtje do 01.04.2021 10:00 Op-Weule Workshop
Vlieg en vaar mee! do 01.04.2021 13:30 Op-Weule Film
Een Monetiaans schilderijtje do 01.04.2021 13:30 Op-Weule Workshop
Een Monetiaans schilderijtje vr 02.04.2021 10:00 Op-Weule Workshop
Een Monetiaans schilderijtje vr 02.04.2021 13:30 Op-Weule Workshop
Multi-atelier ma 19.04.2021 10:00 WaBo Workshop
EXPLO EXPO - Roger Raveel. Een retros... di 20.04.2021 10:00 BOZAR Rondleiding + Workshop
Multi-atelier di 20.04.2021 10:00 WaBo Workshop
Een Monetiaans schilderijtje di 20.04.2021 10:00 Op-Weule Workshop
EXPLO EXPO - Roger Raveel. Een retros... di 20.04.2021 11:00 BOZAR Rondleiding + Workshop
EXPLO EXPO - Roger Raveel. Een retros... di 20.04.2021 13:00 BOZAR Rondleiding + Workshop
Een Monetiaans schilderijtje di 20.04.2021 13:30 Op-Weule Workshop
Mensendorp do 22.04.2021 09:30 WaBo Workshop
EXPLO EXPO - Roger Raveel. Een retros... do 22.04.2021 10:00 BOZAR Rondleiding + Workshop
Multi-atelier do 22.04.2021 10:00 WaBo Workshop
Een Monetiaans schilderijtje do 22.04.2021 10:00 Op-Weule Workshop
EXPLO EXPO -Ken jouw (hoofd)stad! do 22.04.2021 10:00 CIVA Rondleiding + Workshop
Een Monetiaans schilderijtje do 22.04.2021 13:30 Op-Weule Workshop
Mensendorp vr 23.04.2021 09:30 WaBo Workshop
Allemaal lijntjes... vr 23.04.2021 10:00 WaBo Workshop
Multi-atelier vr 23.04.2021 10:00 WaBo Workshop
EXPLO EXPO - VOLOP ART DECO vr 23.04.2021 10:00 Villa Empain Rondleiding + Workshop
Allemaal lijntjes... vr 23.04.2021 13:30 WaBo Workshop
Multi-atelier ma 26.04.2021 10:00 WaBo Workshop
CIVA - (Her)ontdek de Brusselse strat... di 27.04.2021 09:30 CIVA Rondleiding + Workshop
Allemaal lijntjes... di 27.04.2021 10:00 WaBo Workshop
Multi-atelier di 27.04.2021 10:00 WaBo Workshop
Project WWW (15+) di 27.04.2021 10:30 W:Halll Podium
Allemaal lijntjes... di 27.04.2021 13:30 WaBo Workshop
Project WWW (15+) di 27.04.2021 13:30 W:Halll Podium
Project WWW (15+) wo 28.04.2021 10:30 W:Halll Podium
Hemelse toetjes! do 29.04.2021 10:00 WaBo Workshop
Multi-atelier do 29.04.2021 10:00 WaBo Workshop
Hemelse toetjes! do 29.04.2021 13:30 WaBo Workshop
Mensendorp vr 30.04.2021 09:30 WaBo Workshop
Hemelse toetjes! vr 30.04.2021 10:00 WaBo Workshop
Multi-atelier vr 30.04.2021 10:00 WaBo Workshop
Hemelse toetjes! vr 30.04.2021 13:30 WaBo Workshop
muziekatelier ma 03.05.2021 09:30 WaBo Workshop
Dierendorpje ma 03.05.2021 10:00 Op-Weule Podium
muziekatelier ma 03.05.2021 13:00 WaBo Workshop
Dierendorpje ma 03.05.2021 13:30 Op-Weule Podium
Wandeling doorheen Sint-Lambrechts-Wo... di 04.05.2021 09:30 In de klas Gegidste wandeling
muziekatelier di 04.05.2021 09:30 WaBo Workshop
CIVA: (Her)ontdek de Brusselse strate... di 04.05.2021 09:30 CIVA Rondleiding + Workshop
Dierendorpje di 04.05.2021 10:00 Op-Weule Podium
Een Monetiaans schilderijtje di 04.05.2021 10:00 WaBo Workshop
Muziek in de klas: Op reis naar de Bl... di 04.05.2021 10:30 Elzenhof Podium + Workshop
muziekatelier di 04.05.2021 13:00 WaBo Workshop
Dierendorpje di 04.05.2021 13:30 Op-Weule Podium
Een Monetiaans schilderijtje di 04.05.2021 13:30 WaBo Workshop
Muziek in de klas: Op reis naar de Bl... di 04.05.2021 13:30 Elzenhof Podium + Workshop
Dierendorpje wo 05.05.2021 10:00 Op-Weule Podium
muziekatelier do 06.05.2021 09:30 WaBo Workshop
CIVA: (Her)ontdek de Brusselse strate... do 06.05.2021 09:30 CIVA Rondleiding + Workshop
Tussen Manneke en Janneke do 06.05.2021 09:30 Centraal Station Gegidste wandeling
Een Monetiaans schilderijtje do 06.05.2021 10:00 WaBo Workshop
Plons do 06.05.2021 10:00 Den Dam Podium
muziekatelier do 06.05.2021 13:00 WaBo Workshop
Tussen Manneke en Janneke do 06.05.2021 13:00 Centraal Station Gegidste wandeling
Plons do 06.05.2021 13:00 Den Dam Podium
Een Monetiaans schilderijtje do 06.05.2021 13:30 WaBo Workshop
CIVA: (Her)ontdek de Brusselse strate... vr 07.05.2021 09:30 CIVA Rondleiding + Workshop
Tussen Manneke en Janneke vr 07.05.2021 09:30 Centraal Station Gegidste wandeling
Allemaal lijntjes... vr 07.05.2021 10:00 Kontakt Workshop
Tussen Manneke en Janneke vr 07.05.2021 13:00 Centraal Station Gegidste wandeling
Allemaal lijntjes... vr 07.05.2021 13:30 Kontakt Workshop
Wandeling doorheen Sint-Lambrechts-Wo... di 11.05.2021 09:30 In de klas Gegidste wandeling
CIVA: De CIVA-Coulissen di 11.05.2021 09:30 CIVA Rondleiding + Workshop
Hemelse toetjes! di 11.05.2021 10:00 Kontakt Workshop
EXPLO EXPO - Roger Raveel. Een retros... di 11.05.2021 10:00 BOZAR Rondleiding + Workshop
Hemelse toetjes! di 11.05.2021 13:00 Kontakt Workshop
A Nocte Temporis di 11.05.2021 13:30 BOZAR Muziek
Wonderzee vr 14.05.2021 10:00 Kontakt Workshop
Wonderzee vr 14.05.2021 13:30 Kontakt Workshop
Europa tussen de sterren ma 17.05.2021 09:30 Luxemburgplein Gegidste wandeling
Bouw je eigen droomeiland ma 17.05.2021 10:00 WaBo Workshop
Bouw je eigen droomeiland ma 17.05.2021 13:00 WaBo Workshop
Europa tussen de sterren ma 17.05.2021 13:00 Luxemburgplein Gegidste wandeling
Wandeling doorheen Sint-Lambrechts-Wo... di 18.05.2021 09:30 In de klas Gegidste wandeling
CIVA: De CIVA-Coulissen di 18.05.2021 09:30 CIVA Rondleiding + Workshop
Europa tussen de sterren di 18.05.2021 09:30 Luxemburgplein Gegidste wandeling
Bouw je eigen droomeiland di 18.05.2021 10:00 WaBo Workshop
Insektival di 18.05.2021 10:00 Kontakt Workshop
EXPLO EXPO - Roger Raveel. Een retros... di 18.05.2021 10:00 BOZAR Rondleiding + Workshop
Muziek in de klas: Op reis naar de Bl... di 18.05.2021 10:30 Elzenhof Podium + Workshop
EXPLO EXPO - Roger Raveel. Een retros... di 18.05.2021 11:00 BOZAR Rondleiding + Workshop
Bouw je eigen droomeiland di 18.05.2021 13:00 WaBo Workshop
Europa tussen de sterren di 18.05.2021 13:00 Luxemburgplein Gegidste wandeling
Insektival di 18.05.2021 13:30 Kontakt Workshop
Muziek in de klas: Op reis naar de Bl... di 18.05.2021 13:30 Elzenhof Podium + Workshop
Mensendorp do 20.05.2021 09:30 WaBo Workshop
Pierewaaien met Bruegel do 20.05.2021 09:30 Centraal Station Gegidste wandeling
Een Monetiaans schilderijtje do 20.05.2021 10:00 Kontakt Workshop
EXPLO EXPO - Roger Raveel. Een retros... do 20.05.2021 10:00 BOZAR Rondleiding + Workshop
Pierewaaien met Bruegel do 20.05.2021 13:00 Centraal Station Gegidste wandeling
EXPLO EXPO - Roger Raveel. Een retros... do 20.05.2021 13:00 BOZAR Rondleiding + Workshop
Een Monetiaans schilderijtje do 20.05.2021 13:30 Kontakt Workshop
Mensendorp vr 21.05.2021 09:30 WaBo Workshop
Pierewaaien met Bruegel vr 21.05.2021 09:30 Centraal Station Gegidste wandeling
EXPLO EXPO - Roger Raveel. Een retros... vr 21.05.2021 10:00 BOZAR Rondleiding + Workshop
EXPLO EXPO - Roger Raveel. Een retros... vr 21.05.2021 11:00 BOZAR Rondleiding + Workshop
Pierewaaien met Bruegel vr 21.05.2021 13:00 Centraal Station Gegidste wandeling
EXPLO EXPO - Roger Raveel. Een retros... vr 21.05.2021 13:00 BOZAR Rondleiding + Workshop
Een Monetiaans schilderijtje vr 21.05.2021 13:30 Elzenhof Workshop
Een Monetiaans schilderijtje vr 21.05.2021 13:30 Elzenhof Workshop
Pierewaaien met Bruegel vr 21.05.2021 13:30 Centraal Station Gegidste wandeling
Een Monetiaans schilderijtje di 25.05.2021 10:00 Elzenhof Workshop
Een Monetiaans schilderijtje di 25.05.2021 13:30 Elzenhof Workshop
Blauwland Geelland do 27.05.2021 09:30 Op-Weule Workshop
VierkantROND do 27.05.2021 09:30 De Maalbeek Podium
Hemelse toetjes! do 27.05.2021 10:00 Elzenhof Workshop
VierkantROND do 27.05.2021 10:15 De Maalbeek Podium
VierkantROND do 27.05.2021 11:00 De Maalbeek Podium
Blauwland Geelland do 27.05.2021 13:00 Op-Weule Workshop
Hemelse toetjes! do 27.05.2021 13:30 Elzenhof Workshop
Blauwland Geelland vr 28.05.2021 09:30 Op-Weule Workshop
Hemelse toetjes! vr 28.05.2021 10:00 Elzenhof Workshop
Blauwland Geelland vr 28.05.2021 13:00 Op-Weule Workshop
Hemelse toetjes! vr 28.05.2021 13:30 Elzenhof Workshop
Muziek in de klas: Op reis naar de Bl... di 01.06.2021 10:30 Op-Weule Podium + Workshop
Muziek in de klas: Op reis naar de Bl... di 01.06.2021 13:30 Op-Weule Podium + Workshop
Muziek in de klas: Op reis naar de Bl... wo 02.06.2021 10:30 Op-Weule Podium + Workshop
Mensendorp ma 07.06.2021 09:30 WaBo Workshop
Hemelse toetjes! di 08.06.2021 10:00 Elzenhof Workshop
Hemelse toetjes! di 08.06.2021 13:30 Elzenhof Workshop
Allemaal lijntjes... do 10.06.2021 10:00 Elzenhof Workshop
Allemaal lijntjes... do 10.06.2021 13:30 Elzenhof Workshop
Allemaal lijntjes... vr 11.06.2021 10:00 Elzenhof Workshop
Wonderzee vr 11.06.2021 13:30 Elzenhof Workshop
Wonderzee di 15.06.2021 10:00 Elzenhof Workshop
Wonderzee di 15.06.2021 13:30 Elzenhof Workshop
Allemaal lijntjes... do 17.06.2021 10:00 Den Dam Workshop
Allemaal lijntjes... do 17.06.2021 13:30 Den Dam Workshop
Allemaal lijntjes... vr 18.06.2021 10:00 Den Dam Workshop
Allemaal lijntjes... vr 18.06.2021 13:30 Den Dam Workshop