Activiteiten dit seizoen

Chronologisch overzicht

Titel Datum Uur Locatie Type
De kleine sluwe vos do 26.09.2019 13:00 Den Dam Podium + Workshop
De kleine sluwe vos do 26.09.2019 09:30 Den Dam Podium + Workshop
Het Mensendorp ma 30.09.2019 09:30 WaBo Workshop
Het Mensendorp ma 30.09.2019 13:30 WaBo Workshop
Dikke vrienden di 01.10.2019 13:30 Op-Weule Film
Het Mensendorp di 01.10.2019 13:30 WaBo Workshop
Het Mensendorp di 01.10.2019 09:30 WaBo Workshop
Dikke vrienden di 01.10.2019 10:00 Op-Weule Film
De kleine sluwe vos do 03.10.2019 10:00 De Maalbeek Podium + Workshop
De kleine sluwe vos do 03.10.2019 13:00 De Maalbeek Podium + Workshop
De kleine sluwe vos ma 07.10.2019 09:30 Den Dam Podium + Workshop
De kleine sluwe vos ma 07.10.2019 13:00 Den Dam Podium + Workshop
Tombâlo ma 07.10.2019 10:00 WaBo Podium
Tombâlo ma 07.10.2019 11:00 WaBo Podium
Binti ma 07.10.2019 10:00 Cinema Palace Film + Workshop
Meneer Linh ma 07.10.2019 14:00 W:Halll Podium
Binti ma 07.10.2019 10:00 Cinema Palace Film + Workshop
Tombâlo ma 07.10.2019 13:30 WaBo Podium
Mist do 10.10.2019 13:45 De Maalbeek Podium
De kleine sluwe vos do 10.10.2019 13:00 Den Dam Podium + Workshop
De kleine sluwe vos do 10.10.2019 09:30 Den Dam Podium + Workshop
EXPLO EXPO - VOLOP ART DECO vr 11.10.2019 10:00 Villa Empain Rondleiding + Workshop
Monky ma 14.10.2019 13:00 Kontakt Film
Printiprint ma 14.10.2019 09:30 WaBo Workshop
Printiprint ma 14.10.2019 13:30 WaBo Workshop
Roberto Zucco ma 14.10.2019 14:00 W:Halll Podium
Printiprint di 15.10.2019 13:30 WaBo Workshop
Dikkertje Dap di 15.10.2019 10:00 Op-Weule Film
Monky di 15.10.2019 10:00 Kontakt Film
Printiprint di 15.10.2019 09:30 WaBo Workshop
Monky di 15.10.2019 13:00 Kontakt Film
Dikkertje Dap di 15.10.2019 13:15 Op-Weule Film
Dikkertje Dap wo 16.10.2019 10:00 Op-Weule Film
EXPLO EXPO - Mima “Obsessions” do 17.10.2019 13:30 MiMa Rondleiding + Workshop
EXPLO EXPO - Mima “Obsessions” do 17.10.2019 10:00 MiMa Rondleiding + Workshop
De avonturen van No-No do 17.10.2019 10:00 Kontakt Film
De avonturen van No-No do 17.10.2019 13:00 Kontakt Film
Alles komt goed do 17.10.2019 13:45 De Maalbeek Podium
Monky do 17.10.2019 13:00 Kontakt Film
Door Dik en Dun do 17.10.2019 09:30 Den Dam Podium
De avonturen van No-No vr 18.10.2019 10:00 Kontakt Film
EXPLO EXPO - VOLOP ART DECO vr 18.10.2019 10:00 Villa Empain Rondleiding + Workshop
Pachamama do 24.10.2019 13:00 Kontakt Film
Pachamama do 24.10.2019 10:00 Kontakt Film
Pachamama vr 25.10.2019 10:00 Kontakt Film
Iedereen muzikant ma 04.11.2019 13:00 In de klas Podium + Workshop
Iedereen muzikant ma 04.11.2019 09:30 In de klas Podium + Workshop
BIG BANG Festival ma 04.11.2019 09:30 BOZAR Podium
Iedereen muzikant di 05.11.2019 09:30 In de klas Podium + Workshop
Binti di 05.11.2019 10:00 Cinema Palace Film + Workshop
Brussels wild di 05.11.2019 13:30 Op-Weule Film
Iedereen muzikant di 05.11.2019 13:00 In de klas Podium + Workshop
Time Tricks di 05.11.2019 09:30 De Maalbeek Workshop
Time Tricks di 05.11.2019 13:00 De Maalbeek Workshop
Brussels wild di 05.11.2019 10:00 Op-Weule Film
Brussels wild wo 06.11.2019 10:00 Op-Weule Film
Time Tricks do 07.11.2019 09:30 De Maalbeek Workshop
Time Tricks do 07.11.2019 13:00 De Maalbeek Workshop
Binnenstebuiten di 12.11.2019 13:30 De Maalbeek Workshop
Binnenstebuiten di 12.11.2019 10:45 De Maalbeek Workshop
Binnenstebuiten di 12.11.2019 09:30 De Maalbeek Workshop
Iedereen muzikant wo 13.11.2019 09:30 In de klas Podium + Workshop
Binnenstebuiten wo 13.11.2019 10:45 De Maalbeek Workshop
Binnenstebuiten wo 13.11.2019 09:30 De Maalbeek Workshop
STIP do 14.11.2019 10:30 W:Halll Podium
Binnenstebuiten do 14.11.2019 10:45 De Maalbeek Workshop
STIP do 14.11.2019 14:00 W:Halll Podium
Binnenstebuiten do 14.11.2019 09:30 De Maalbeek Workshop
Binnenstebuiten do 14.11.2019 13:30 De Maalbeek Workshop
Gekke buren do 14.11.2019 10:00 Den Dam Podium
Vulkaan vr 15.11.2019 09:30 WaBo Podium + Workshop
Vulkaan vr 15.11.2019 13:30 WaBo Podium + Workshop
Explo Expo - Creëren en sorteren di 19.11.2019 11:00 Wiels Museum Rondleiding + Workshop
Niet Schieten! di 19.11.2019 09:30 W:Halll Film
Ernest en Celestine: winterpret do 21.11.2019 09:45 De Maalbeek Film
Ernest en Celestine: winterpret do 21.11.2019 11:00 De Maalbeek Film
EXPLO EXPO - VOLOP ART DECO vr 22.11.2019 10:00 Villa Empain Rondleiding + Workshop
Interactief concert ELA STIQUE/ STIEK vr 22.11.2019 11:00 BOZAR Podium
De kleine sluwe vos ma 25.11.2019 13:00 Den Dam Podium + Workshop
De kleine sluwe vos ma 25.11.2019 09:30 Den Dam Podium + Workshop
Binti ma 25.11.2019 10:00 Cinema Palace Film + Workshop
Kluizelaar di 26.11.2019 09:45 Wijkhuis Malibran Podium
De kleine sluwe vos di 26.11.2019 13:00 De Maalbeek Podium + Workshop
Kluizelaar di 26.11.2019 11:00 Wijkhuis Malibran Podium
Kluizelaar di 26.11.2019 13:30 Wijkhuis Malibran Podium
Interactief concert AQUA MUSICA di 26.11.2019 11:00 BOZAR Podium
Explo Expo - Creëren en sorteren di 26.11.2019 11:00 Wiels Museum Rondleiding + Workshop
De kleine sluwe vos di 26.11.2019 10:00 De Maalbeek Podium + Workshop
Interactief concert AQUA MUSICA di 26.11.2019 14:00 BOZAR Podium
De kleine sluwe vos do 28.11.2019 09:30 Den Dam Podium + Workshop
EXPLO EXPO - VOLOP ART DECO vr 29.11.2019 10:00 Villa Empain Rondleiding + Workshop
De kleine sluwe vos vr 29.11.2019 13:00 Den Dam Podium + Workshop
De kleine sluwe vos vr 29.11.2019 09:30 Den Dam Podium + Workshop
Stoffeltje ma 02.12.2019 09:15 In de klas Podium
Stoffeltje ma 02.12.2019 11:00 In de klas Podium
Stoffeltje ma 02.12.2019 13:30 In de klas Podium
Explo Expo - Creëren en sorteren di 03.12.2019 11:00 Wiels Museum Rondleiding + Workshop
Stoffeltje di 03.12.2019 09:15 In de klas Podium
Stoffeltje di 03.12.2019 13:30 In de klas Podium
Stoffeltje di 03.12.2019 11:00 In de klas Podium
Stoffeltje wo 04.12.2019 11:00 In de klas Podium
Stoffeltje wo 04.12.2019 09:15 In de klas Podium
Badaboem do 05.12.2019 14:00 W:Halll Podium
Stoffeltje do 05.12.2019 13:30 In de klas Podium
Stoffeltje do 05.12.2019 10:30 In de klas Podium
Stoffeltje do 05.12.2019 09:15 In de klas Podium
Badaboem do 05.12.2019 10:30 W:Halll Podium
Stoffeltje vr 06.12.2019 11:00 In de klas Podium
EXPLO EXPO - VOLOP ART DECO vr 06.12.2019 10:00 Villa Empain Rondleiding + Workshop
Stoffeltje vr 06.12.2019 09:15 In de klas Podium
Stoffeltje ma 09.12.2019 13:30 In de klas Podium
Stoffeltje ma 09.12.2019 11:00 In de klas Podium
Stoffeltje ma 09.12.2019 09:15 In de klas Podium
Stoffeltje di 10.12.2019 13:30 In de klas Podium
Iedereen muzikant di 10.12.2019 11:00 In de klas Podium + Workshop
Stoffeltje di 10.12.2019 09:15 In de klas Podium
Iedereen muzikant di 10.12.2019 09:30 In de klas Podium + Workshop
Stoffeltje di 10.12.2019 11:00 In de klas Podium
Stoffeltje di 10.12.2019 13:30 In de klas Podium
Explo Expo - Creëren en sorteren di 10.12.2019 11:00 Wiels Museum Rondleiding + Workshop
Iedereen muzikant di 10.12.2019 13:30 In de klas Podium + Workshop
Iedereen muzikant wo 11.12.2019 09:30 In de klas Podium + Workshop
Iedereen muzikant wo 11.12.2019 11:00 In de klas Podium + Workshop
EXPLO EXPO - VOLOP ART DECO vr 13.12.2019 10:00 Villa Empain Rondleiding + Workshop
Interactief concert ReMuA-ShAkE: Laten we het orkest ontdekken! do 19.12.2019 10:30 Flagey Podium + Workshop
KERSTCONCERT do 19.12.2019 11:00 BOZAR Podium
KERSTCONCERT do 19.12.2019 13:30 BOZAR Podium
BUITEN-AARDS-mooi! di 07.01.2020 13:30 Op-Weule Workshop
BUITEN-AARDS-mooi! di 07.01.2020 10:00 Op-Weule Workshop
BUITEN-AARDS-mooi! do 09.01.2020 13:30 Op-Weule Workshop
Chica en Flicka do 09.01.2020 10:30 W:Halll Podium
BUITEN-AARDS-mooi! do 09.01.2020 10:00 Op-Weule Workshop
Chica en Flicka do 09.01.2020 14:00 W:Halll Podium
BUITEN-AARDS-mooi! vr 10.01.2020 10:00 Op-Weule Workshop
BUITEN-AARDS-mooi! vr 10.01.2020 13:30 Op-Weule Workshop
EXPLO EXPO - Bruegelfabriek! ma 13.01.2020 13:00 Hallepoort Rondleiding + Workshop
Ver ma 13.01.2020 13:30 WaBo Podium
EXPLO EXPO - Bruegelfabriek! ma 13.01.2020 10:00 Hallepoort Rondleiding + Workshop
Insektival di 14.01.2020 13:30 Op-Weule Workshop
EXPLO EXPO - Bruegelfabriek! di 14.01.2020 13:00 Hallepoort Rondleiding + Workshop
Insektival di 14.01.2020 10:00 Op-Weule Workshop
Zetels van goud di 14.01.2020 10:00 WaBo Podium
Zetels van goud di 14.01.2020 13:30 WaBo Podium
EXPLO EXPO - Bruegelfabriek! di 14.01.2020 10:00 Hallepoort Rondleiding + Workshop
I am not a witch di 14.01.2020 10:00 W:Halll Film
CIVA: De Kinderstad do 16.01.2020 09:30 CIVA Rondleiding + Workshop
Shoes do 16.01.2020 13:45 De Maalbeek Podium
Shoes do 16.01.2020 10:30 De Maalbeek Podium
EXPLO EXPO - Bruegelfabriek! do 16.01.2020 13:00 Hallepoort Rondleiding + Workshop
EXPLO EXPO - Bruegelfabriek! do 16.01.2020 10:00 Hallepoort Rondleiding + Workshop
Insektival do 16.01.2020 10:00 Op-Weule Workshop
Insektival do 16.01.2020 13:30 Op-Weule Workshop
Insektival vr 17.01.2020 13:30 Op-Weule Workshop
Insektival vr 17.01.2020 13:30 Op-Weule Workshop
Romeo en Julia (ook voor anderstaligen) ma 20.01.2020 14:00 W:Halll Podium
Insektival di 21.01.2020 10:00 Op-Weule Workshop
Insektival di 21.01.2020 13:30 Op-Weule Workshop
Iedereen muzikant di 21.01.2020 13:00 In de klas Podium + Workshop
Iedereen muzikant di 21.01.2020 09:30 In de klas Podium + Workshop
Iedereen muzikant wo 22.01.2020 09:30 In de klas Podium + Workshop
Insektival do 23.01.2020 13:30 Op-Weule Workshop
Insektival do 23.01.2020 10:00 Op-Weule Workshop
CIVA: De Kinderstad do 23.01.2020 09:30 CIVA Rondleiding + Workshop
Er waren eens dansende ridders en zingende prinsessen…: muzikale momenten voor de jongsten do 23.01.2020 09:30 In de klas Podium + Workshop
Er waren eens dansende ridders en zingende prinsessen…: muzikale momenten voor de jongsten do 23.01.2020 13:00 In de klas Podium + Workshop
Insektival vr 24.01.2020 13:30 Op-Weule Workshop
Er waren eens dansende ridders en zingende prinsessen…: muzikale momenten voor de jongsten vr 24.01.2020 13:00 In de klas Podium + Workshop
Er waren eens dansende ridders en zingende prinsessen…: muzikale momenten voor de jongsten vr 24.01.2020 09:30 In de klas Podium + Workshop
Insektival vr 24.01.2020 10:00 Op-Weule Workshop
Vreten! ma 27.01.2020 10:30 De Maalbeek Podium
Insektival di 28.01.2020 13:30 Op-Weule Workshop
Insektival di 28.01.2020 10:00 Op-Weule Workshop
CIVA: De Kinderstad di 28.01.2020 09:30 CIVA Rondleiding + Workshop
Wonderzee do 30.01.2020 13:30 Op-Weule Workshop
Boer do 30.01.2020 09:30 Den Dam Podium
Boer do 30.01.2020 11:00 Den Dam Podium
Wonderzee do 30.01.2020 10:00 Op-Weule Workshop
CIVA: De Kinderstad do 30.01.2020 09:30 CIVA Rondleiding + Workshop
Wonderzee vr 31.01.2020 13:30 Op-Weule Workshop
Wonderzee vr 31.01.2020 13:30 Op-Weule Workshop
Er waren eens dansende ridders en zingende prinsessen…: muzikale momenten voor de jongsten ma 03.02.2020 13:00 In de klas Podium + Workshop
Er waren eens dansende ridders en zingende prinsessen…: muzikale momenten voor de jongsten ma 03.02.2020 09:30 In de klas Podium + Workshop
EXPLO EXPO - De vroege middeleeuwen in (stop) motion di 04.02.2020 13:00 Jubelparkmuseum Rondleiding + Workshop
EXPLO EXPO - De vroege middeleeuwen in (stop) motion di 04.02.2020 10:00 Jubelparkmuseum Rondleiding + Workshop
Er waren eens dansende ridders en zingende prinsessen…: muzikale momenten voor de jongsten di 04.02.2020 09:30 In de klas Podium + Workshop
Er waren eens dansende ridders en zingende prinsessen…: muzikale momenten voor de jongsten di 04.02.2020 13:00 In de klas Podium + Workshop
Wonderzee di 04.02.2020 10:00 Op-Weule Workshop
Wonderzee di 04.02.2020 10:00 Op-Weule Workshop
Werktuig di 04.02.2020 10:45 Op-Weule Podium
Werktuig di 04.02.2020 13:30 Op-Weule Podium
Werktuig di 04.02.2020 09:30 Op-Weule Podium
Er waren eens dansende ridders en zingende prinsessen…: muzikale momenten voor de jongsten wo 05.02.2020 09:30 In de klas Podium + Workshop
Werktuig wo 05.02.2020 10:00 Op-Weule Podium
EXPLO EXPO - De vroege middeleeuwen in (stop) motion do 06.02.2020 10:00 Jubelparkmuseum Rondleiding + Workshop
Stappende robots do 06.02.2020 09:00 Den Dam Workshop
EXPLO EXPO - De vroege middeleeuwen in (stop) motion do 06.02.2020 13:00 Jubelparkmuseum Rondleiding + Workshop
EXPLO EXPO - De vroege middeleeuwen in (stop) motion vr 07.02.2020 10:00 Jubelparkmuseum Rondleiding + Workshop
Stappende robots vr 07.02.2020 09:00 Den Dam Workshop
EXPLO EXPO - VOLOP ART DECO vr 07.02.2020 10:00 Villa Empain Rondleiding + Workshop
Ernest en Celestine: winterpret ma 10.02.2020 13:30 WaBo Film
Ernest en Celestine: winterpret ma 10.02.2020 11:00 WaBo Film
Ernest en Celestine: winterpret ma 10.02.2020 09:30 WaBo Film
De moeder en haar drie soldaten ma 10.02.2020 14:00 W:Halll Podium
EXPLO EXPO - VOLOP ART DECO ma 10.02.2020 10:00 Op-Weule Rondleiding + Workshop
Mijnheer Blauwhemel di 11.02.2020 10:30 W:Halll Podium
Mijnheer Blauwhemel di 11.02.2020 14:00 W:Halll Podium
De avonturen van No-No di 11.02.2020 11:00 WaBo Film
De avonturen van No-No di 11.02.2020 13:30 WaBo Film
De avonturen van No-No di 11.02.2020 09:30 WaBo Film
Dilili in Parijs wo 12.02.2020 09:30 WaBo Film
Dilili in Parijs wo 12.02.2020 13:30 WaBo Film
Dikke vrienden do 13.02.2020 09:45 De Maalbeek Film
Bouw je eigen schijfrobot! do 13.02.2020 09:00 Den Dam Workshop
Dikke vrienden do 13.02.2020 11:00 De Maalbeek Film
Kapsalon Romy vr 14.02.2020 09:30 WaBo Film
Kapsalon Romy vr 14.02.2020 13:30 WaBo Film
EXPLO EXPO - VOLOP ART DECO vr 14.02.2020 10:00 Villa Empain Rondleiding + Workshop
Insektival vr 14.02.2020 13:30 De Maalbeek Workshop
Insektival vr 14.02.2020 10:00 De Maalbeek Workshop
EXPLO EXPO - VOLOP ART DECO ma 17.02.2020 10:00 Op-Weule Rondleiding + Workshop
Insektival di 18.02.2020 10:00 De Maalbeek Workshop
Insektival di 18.02.2020 13:30 De Maalbeek Workshop
BUITEN-AARDS-mooi! do 20.02.2020 13:30 De Maalbeek Workshop
Rijden op veerkracht do 20.02.2020 09:00 Den Dam Workshop
BUITEN-AARDS-mooi! do 20.02.2020 10:00 De Maalbeek Workshop
BUITEN-AARDS-mooi! vr 21.02.2020 13:30 De Maalbeek Workshop
BUITEN-AARDS-mooi! vr 21.02.2020 10:00 De Maalbeek Workshop
HUID ma 02.03.2020 10:40 GC De Markten Tentoonstelling
HUID ma 02.03.2020 13:00 GC De Markten Tentoonstelling
Fat Boys di 03.03.2020 10:00 Op-Weule Podium
De tuin van de walvis di 03.03.2020 14:00 W:Halll Podium
De tuin van de walvis di 03.03.2020 10:30 W:Halll Podium
Fat Boys di 03.03.2020 13:30 Op-Weule Podium
Schaapzacht di 03.03.2020 13:30 WaBo Podium + Workshop
Schaapzacht di 03.03.2020 09:30 WaBo Podium + Workshop
HUID di 03.03.2020 10:40 GC De Markten Tentoonstelling
HUID di 03.03.2020 13:00 GC De Markten Tentoonstelling
Schaapzacht wo 04.03.2020 09:30 WaBo Podium + Workshop
Fat Boys wo 04.03.2020 10:00 Op-Weule Podium
EXPLO EXPO - De vroege middeleeuwen in (stop) motion do 05.03.2020 10:00 Jubelparkmuseum Rondleiding + Workshop
EXPLO EXPO - De vroege middeleeuwen in (stop) motion do 05.03.2020 13:00 Jubelparkmuseum Rondleiding + Workshop
EXPLO EXPO - Keith Haring: kunst voor iedereen vr 06.03.2020 13:00 BOZAR Rondleiding + Workshop
BRUSELAS FLAMENCO FESTIVAL vr 06.03.2020 13:30 BOZAR Podium
EXPLO EXPO - Keith Haring: kunst voor iedereen vr 06.03.2020 10:00 BOZAR Rondleiding + Workshop
EXPLO EXPO - De vroege middeleeuwen in (stop) motion vr 06.03.2020 13:00 Jubelparkmuseum Rondleiding + Workshop
EXPLO EXPO - De vroege middeleeuwen in (stop) motion vr 06.03.2020 10:00 Jubelparkmuseum Rondleiding + Workshop
Blauwland Geelland ma 09.03.2020 09:30 Op-Weule Workshop
Blauwland Geelland ma 09.03.2020 13:00 Op-Weule Workshop
Interactief concert SING 2.0! di 10.03.2020 11:00 BOZAR Podium + Workshop
Blauwland Geelland di 10.03.2020 09:30 Op-Weule Workshop
Blauwland Geelland di 10.03.2020 13:00 Op-Weule Workshop
Interactief concert SING 2.0! di 10.03.2020 13:30 BOZAR Podium + Workshop
EXPLO EXPO - Keith Haring: kunst voor iedereen di 10.03.2020 10:00 BOZAR Rondleiding + Workshop
EXPLO EXPO - Keith Haring: kunst voor iedereen di 10.03.2020 13:00 BOZAR Rondleiding + Workshop
EXPLO EXPO - Keith Haring: kunst voor iedereen do 12.03.2020 10:00 BOZAR Rondleiding + Workshop
HUID do 12.03.2020 13:00 GC De Markten Tentoonstelling
HUID do 12.03.2020 10:40 GC De Markten Tentoonstelling
Samenwerkingsspelen do 12.03.2020 13:00 Op-Weule Workshop
EXPLO EXPO - Keith Haring: kunst voor iedereen do 12.03.2020 13:00 BOZAR Rondleiding + Workshop
Samenwerkingsspelen do 12.03.2020 09:30 Op-Weule Workshop
EXPLO EXPO - Keith Haring: kunst voor iedereen vr 13.03.2020 13:00 BOZAR Rondleiding + Workshop
Samenwerkingsspelen vr 13.03.2020 09:30 Op-Weule Workshop
EXPLO EXPO - Keith Haring: kunst voor iedereen vr 13.03.2020 10:00 BOZAR Rondleiding + Workshop
HUID vr 13.03.2020 13:00 GC De Markten Tentoonstelling
Samenwerkingsspelen vr 13.03.2020 13:00 Op-Weule Workshop
HUID vr 13.03.2020 10:40 GC De Markten Tentoonstelling
Samenwerkingsspelen ma 16.03.2020 09:30 Op-Weule Workshop
Samenwerkingsspelen ma 16.03.2020 13:00 Op-Weule Workshop
Er waren eens dansende ridders en zingende prinsessen…: muzikale momenten voor de jongsten di 17.03.2020 09:30 In de klas Podium + Workshop
Er waren eens dansende ridders en zingende prinsessen…: muzikale momenten voor de jongsten di 17.03.2020 11:00 In de klas Podium + Workshop
Er waren eens dansende ridders en zingende prinsessen…: muzikale momenten voor de jongsten di 17.03.2020 13:30 In de klas Podium + Workshop
Er waren eens dansende ridders en zingende prinsessen…: muzikale momenten voor de jongsten wo 18.03.2020 09:30 In de klas Podium + Workshop
Er waren eens dansende ridders en zingende prinsessen…: muzikale momenten voor de jongsten wo 18.03.2020 11:00 In de klas Podium + Workshop
Er waren eens dansende ridders en zingende prinsessen…: muzikale momenten voor de jongsten do 19.03.2020 09:30 In de klas Podium + Workshop
Er waren eens dansende ridders en zingende prinsessen…: muzikale momenten voor de jongsten do 19.03.2020 11:00 In de klas Podium + Workshop
Er waren eens dansende ridders en zingende prinsessen…: muzikale momenten voor de jongsten do 19.03.2020 13:30 In de klas Podium + Workshop
CIVA - (Her)ontdek de Brusselse straten | De art nouveau in de architectuur di 24.03.2020 09:30 CIVA Rondleiding + Workshop
CIVA - (Her)ontdek de Brusselse straten | De art nouveau in de architectuur do 26.03.2020 09:30 CIVA Rondleiding + Workshop
Gordon & Paddy: de zaak van de gestolen nootjes di 31.03.2020 13:30 De Maalbeek Film
Gordon & Paddy: de zaak van de gestolen nootjes di 31.03.2020 10:30 De Maalbeek Film
Pachamama do 02.04.2020 13:30 De Maalbeek Film
Pachamama do 02.04.2020 10:15 De Maalbeek Film
Insektival do 02.04.2020 13:30 Kontakt Workshop
Insektival do 02.04.2020 10:00 Kontakt Workshop
Wonderzee vr 03.04.2020 13:30 WaBo Workshop
Wonderzee vr 03.04.2020 10:00 WaBo Workshop
Wonderzee do 23.04.2020 10:00 Den Dam Workshop
Qui Vive ! do 23.04.2020 13:45 De Maalbeek Podium
Qui Vive ! do 23.04.2020 10:30 De Maalbeek Podium
Insektival vr 24.04.2020 10:00 WaBo Workshop
Insektival vr 24.04.2020 13:30 WaBo Workshop
De kleine vuurtorenwachter ma 27.04.2020 13:30 Op-Weule Podium
De kleine vuurtorenwachter ma 27.04.2020 10:00 Op-Weule Podium
CIVA - (Her)ontdek de Brusselse straten | De art nouveau in de architectuur di 28.04.2020 09:30 CIVA Rondleiding + Workshop
De kleine vuurtorenwachter di 28.04.2020 10:00 Op-Weule Podium
De kleine vuurtorenwachter di 28.04.2020 13:30 Op-Weule Podium
BUITEN-AARDS-mooi! di 28.04.2020 10:00 WaBo Workshop
BUITEN-AARDS-mooi! di 28.04.2020 13:30 WaBo Workshop
Wonderzee do 30.04.2020 13:30 Den Dam Workshop
Wonderzee do 30.04.2020 10:00 Den Dam Workshop
CIVA - (Her)ontdek de Brusselse straten | De art nouveau in de architectuur do 30.04.2020 09:30 CIVA Rondleiding + Workshop
OpWegNaarJou show: Speel met lucht di 05.05.2020 11:00 Op-Weule Podium
OpWegNaarJou show: Speel met lucht di 05.05.2020 09:30 Op-Weule Podium
OpWegNaarJou show: Speel met lucht di 05.05.2020 13:30 Op-Weule Podium
Wandeling doorheen Sint-lambrechts-Woluwe di 05.05.2020 09:30 Aan de school Gegidste wandeling
CIVA: (Her)ontdek de Brusselse straten | De dieren in de architectuur di 05.05.2020 09:30 CIVA Rondleiding + Workshop
Wonderzee di 05.05.2020 10:00 Nog te bepalen Workshop
Wonderzee di 05.05.2020 13:30 Nog te bepalen Workshop
CIVA: (Her)ontdek de Brusselse straten | De dieren in de architectuur do 07.05.2020 09:30 CIVA Rondleiding + Workshop
OpWegNaarJou show: Speel met gassen do 07.05.2020 13:30 Op-Weule Podium
Moes do 07.05.2020 09:00 Den Dam Podium + Workshop
Moes do 07.05.2020 10:30 Den Dam Podium + Workshop
Wonderzee do 07.05.2020 10:00 Nog te bepalen Workshop
Wonderzee do 07.05.2020 13:30 Nog te bepalen Workshop
OpWegNaarJou show: Speel met gassen do 07.05.2020 09:30 Op-Weule Podium
OpWegNaarJou show: Speel met gassen do 07.05.2020 11:00 Op-Weule Podium
OpWegNaarJou show: Speel met druk vr 08.05.2020 11:00 Op-Weule Podium
Wonderzee vr 08.05.2020 13:30 Nog te bepalen Workshop
EXPLO EXPO - VOLOP ART DECO vr 08.05.2020 10:00 Villa Empain Rondleiding + Workshop
Wonderzee vr 08.05.2020 10:00 Nog te bepalen Workshop
OpWegNaarJou show: Speel met druk vr 08.05.2020 13:30 Op-Weule Podium
OpWegNaarJou show: Speel met druk vr 08.05.2020 09:30 Op-Weule Podium
Trollenjong ma 11.05.2020 09:00 Op-Weule Podium
Ertussenin ma 11.05.2020 09:00 WaBo Workshop
Trollenjong ma 11.05.2020 10:30 Op-Weule Podium
Europa tussen de sterren ma 11.05.2020 09:30 Luxemburgplein Gegidste wandeling
Trollenjong ma 11.05.2020 13:30 Op-Weule Podium
Wonderzee di 12.05.2020 10:00 Nog te bepalen Workshop
Wonderzee di 12.05.2020 13:30 Nog te bepalen Workshop
Europa tussen de sterren di 12.05.2020 13:00 Luxemburgplein Gegidste wandeling
Ertussenin di 12.05.2020 09:00 WaBo Workshop
Europa tussen de sterren di 12.05.2020 13:00 Luxemburgplein Gegidste wandeling
Europa tussen de sterren di 12.05.2020 13:00 Luxemburgplein Gegidste wandeling
CIVA: (Her)ontdek de Brusselse straten | De dieren in de architectuur di 12.05.2020 09:30 CIVA Rondleiding + Workshop
CIVA: (Her)ontdek de Brusselse straten | De dieren in de architectuur do 14.05.2020 09:30 CIVA Rondleiding + Workshop
Wonderzee do 14.05.2020 13:30 Kontakt Workshop
Wonderzee do 14.05.2020 10:00 Kontakt Workshop
Pierewaaien met Bruegel do 14.05.2020 09:30 Centraal Station Gegidste wandeling
Pierewaaien met Bruegel do 14.05.2020 13:00 Centraal Station Gegidste wandeling
EXPLO EXPO - VOLOP ART DECO vr 15.05.2020 10:00 Villa Empain Rondleiding + Workshop
Ertussenin vr 15.05.2020 09:00 WaBo Workshop
Pierewaaien met Bruegel vr 15.05.2020 09:30 Centraal Station Gegidste wandeling
Pierewaaien met Bruegel vr 15.05.2020 13:00 Centraal Station Gegidste wandeling
Ertussenin ma 18.05.2020 09:00 WaBo Workshop
Pierewaaien met Bruegel di 19.05.2020 09:30 Centraal Station Gegidste wandeling
Pierewaaien met Bruegel di 19.05.2020 13:30 Centraal Station Gegidste wandeling
Muziek in de klas: Rit(me)lodie! | Lagere school (L2-L6) di 19.05.2020 10:30 WaBo Podium + Workshop
Muziek in de klas: Rit(me)lodie! | Lagere school (L2-L6) di 19.05.2020 13:30 WaBo Podium + Workshop
Wandeling doorheen Sint-lambrechts-Woluwe di 19.05.2020 09:30 Aan de school Gegidste wandeling
EXPLO EXPO - VOLOP ART DECO vr 22.05.2020 10:00 Villa Empain Rondleiding + Workshop
Muziek in de klas: Rit(me)lodie! | Lagere school (L2-L6) ma 25.05.2020 10:30 Op-Weule Podium + Workshop
Muziek in de klas: Rit(me)lodie! | Lagere school (L2-L6) ma 25.05.2020 13:30 Op-Weule Podium + Workshop
Wandeling doorheen Sint-lambrechts-Woluwe di 26.05.2020 09:30 Aan de school Gegidste wandeling
Op stap met WoudVrouw di 02.06.2020 13:00 Op-Weule Workshop
Muziek in de klas: Rit(me)lodie! | Kleuters (KK2-L1) di 02.06.2020 10:30 Wijkhuis Malibran Podium + Workshop
Muziek in de klas: Rit(me)lodie! | Lagere school (L2-L6) di 02.06.2020 13:30 Wijkhuis Malibran Podium + Workshop
Op stap met WoudVrouw di 02.06.2020 09:30 Op-Weule Workshop
Op stap met WoudVrouw do 04.06.2020 13:00 Op-Weule Workshop
Op stap met WoudVrouw do 04.06.2020 09:30 Op-Weule Workshop
Muziek in de klas: Rit(me)lodie! | Kleuters (KK2-L1) do 04.06.2020 10:30 Wijkhuis Malibran Podium + Workshop
Muziek in de klas: Rit(me)lodie! | Lagere school (L2-L6) do 04.06.2020 13:30 Wijkhuis Malibran Podium + Workshop
Op stap met WoudVrouw ma 08.06.2020 13:00 Op-Weule Workshop
Op stap met WoudVrouw ma 08.06.2020 09:30 Op-Weule Workshop
EXPLO EXPO - Een spel van lijnen di 09.06.2020 13:00 Charliermuseum Rondleiding + Workshop
EXPLO EXPO - Een spel van lijnen di 09.06.2020 10:00 Charliermuseum Rondleiding + Workshop
Op stap met WoudVrouw di 09.06.2020 09:30 Op-Weule Workshop
Muziek in de klas: Rit(me)lodie! | Kleuters (KK2-L1) do 11.06.2020 13:30 Op-Weule Podium + Workshop
Muziek in de klas: Rit(me)lodie! | Kleuters (KK2-L1) do 11.06.2020 10:30 Op-Weule Podium + Workshop
Op stap met WoudVrouw vr 12.06.2020 13:00 Op-Weule Workshop
Op stap met WoudVrouw vr 12.06.2020 10:30 Op-Weule Workshop
Op stap met WoudVrouw ma 15.06.2020 09:30 Op-Weule Workshop
Op stap met WoudVrouw di 16.06.2020 13:00 Op-Weule Workshop
Alles komt goed Wachtlijst De Maalbeek Podium
Mist Wachtlijst De Maalbeek Podium
Vreten! Wachtlijst De Maalbeek Podium
Interactief concert ReMuA-ShAkE: Laten we het orkest ontdekken! Wachtlijst Flagey Podium + Workshop