Activiteiten dit seizoen

Chronologisch overzicht

Titel Datum Uur Locatie Type
Het Mensendorp ma 23.09.2019 13:30 WaBo Workshop
Het Mensendorp ma 23.09.2019 09:30 WaBo Workshop
Het Mensendorp di 24.09.2019 13:30 WaBo Workshop
Het Mensendorp di 24.09.2019 09:30 WaBo Workshop
Dikke vrienden di 01.10.2019 13:30 Op-Weule Podium
Dikke vrienden di 01.10.2019 10:00 Op-Weule Podium
Tombâlo ma 07.10.2019 10:00 WaBo Podium
Tombâlo ma 07.10.2019 11:00 WaBo Podium
Tombâlo ma 07.10.2019 13:30 WaBo Podium
Mist do 10.10.2019 13:45 De Maalbeek Podium
Dikkertje Dap di 15.10.2019 10:00 Op-Weule Podium
Dikkertje Dap di 15.10.2019 13:15 Op-Weule Podium
Dikkertje Dap wo 16.10.2019 10:00 Op-Weule Podium
De avonturen van No-No do 17.10.2019 13:00 Kontakt Podium
De avonturen van No-No do 17.10.2019 10:00 Kontakt Podium
De avonturen van No-No vr 18.10.2019 10:00 Kontakt Podium
Iedereen muzikant ma 04.11.2019 09:30 In de klas Podium + Workshop
Iedereen muzikant ma 04.11.2019 13:00 In de klas Podium + Workshop
Iedereen muzikant di 05.11.2019 09:30 In de klas Podium + Workshop
Iedereen muzikant di 05.11.2019 13:00 In de klas Podium + Workshop
Binnenstebuiten di 12.11.2019 09:30 De Maalbeek Workshop
Binnenstebuiten di 12.11.2019 10:45 De Maalbeek Workshop
Binnenstebuiten di 12.11.2019 13:30 De Maalbeek Workshop
Iedereen muzikant wo 13.11.2019 09:30 In de klas Podium + Workshop
Binnenstebuiten wo 13.11.2019 09:30 De Maalbeek Workshop
Binnenstebuiten wo 13.11.2019 10:45 De Maalbeek Workshop
Gekke buren do 14.11.2019 10:00 Den Dam Podium
Binnenstebuiten do 14.11.2019 10:45 De Maalbeek Workshop
Binnenstebuiten do 14.11.2019 09:30 De Maalbeek Workshop
STIP do 14.11.2019 10:30 W:Halll Podium
Binnenstebuiten do 14.11.2019 13:30 De Maalbeek Workshop
STIP do 14.11.2019 14:00 W:Halll Podium
Ernest en Celestine: winterpret do 21.11.2019 09:45 De Maalbeek Podium
Ernest en Celestine: winterpret do 21.11.2019 11:00 De Maalbeek Podium
Interactief concert ELA STIQUE/ STIEK vr 22.11.2019 11:00 BOZAR Podium
Kluizelaar di 26.11.2019 09:45 Wijkhuis Malibran Podium
Kluizelaar di 26.11.2019 11:00 Wijkhuis Malibran Podium
Kluizelaar di 26.11.2019 13:30 Wijkhuis Malibran Podium
Stoffeltje ma 02.12.2019 09:15 In de klas Podium
Stoffeltje ma 02.12.2019 11:00 In de klas Podium
Stoffeltje ma 02.12.2019 13:30 In de klas Podium
Stoffeltje di 03.12.2019 09:15 In de klas Podium
Stoffeltje di 03.12.2019 11:00 In de klas Podium
Stoffeltje di 03.12.2019 13:30 In de klas Podium
Stoffeltje wo 04.12.2019 09:15 In de klas Podium
Stoffeltje wo 04.12.2019 11:00 In de klas Podium
Stoffeltje do 05.12.2019 09:15 In de klas Podium
Stoffeltje do 05.12.2019 10:30 In de klas Podium
Stoffeltje do 05.12.2019 13:30 In de klas Podium
Stoffeltje vr 06.12.2019 09:15 In de klas Podium
Stoffeltje vr 06.12.2019 11:00 In de klas Podium
Stoffeltje ma 09.12.2019 13:30 In de klas Podium
Stoffeltje ma 09.12.2019 11:00 In de klas Podium
Stoffeltje ma 09.12.2019 09:15 In de klas Podium
Iedereen muzikant di 10.12.2019 11:00 In de klas Podium + Workshop
Iedereen muzikant di 10.12.2019 09:30 In de klas Podium + Workshop
Stoffeltje di 10.12.2019 09:15 In de klas Podium
Stoffeltje di 10.12.2019 13:30 In de klas Podium
Iedereen muzikant di 10.12.2019 13:30 In de klas Podium + Workshop
Stoffeltje di 10.12.2019 13:30 In de klas Podium
Stoffeltje di 10.12.2019 11:00 In de klas Podium
Iedereen muzikant wo 11.12.2019 11:00 In de klas Podium + Workshop
Iedereen muzikant wo 11.12.2019 09:30 In de klas Podium + Workshop
Shoes do 16.01.2020 13:45 De Maalbeek Podium
Shoes do 16.01.2020 10:30 De Maalbeek Podium
Iedereen muzikant di 21.01.2020 13:00 In de klas Podium + Workshop
Iedereen muzikant di 21.01.2020 09:30 In de klas Podium + Workshop
Iedereen muzikant wo 22.01.2020 09:30 In de klas Podium + Workshop
Er waren eens dansende ridders en zingende prinsessen…: muzikale momenten voor de jongsten do 23.01.2020 09:30 In de klas Podium + Workshop
Er waren eens dansende ridders en zingende prinsessen…: muzikale momenten voor de jongsten do 23.01.2020 13:00 In de klas Podium + Workshop
Er waren eens dansende ridders en zingende prinsessen…: muzikale momenten voor de jongsten vr 24.01.2020 09:30 In de klas Podium + Workshop
Er waren eens dansende ridders en zingende prinsessen…: muzikale momenten voor de jongsten vr 24.01.2020 13:00 In de klas Podium + Workshop
Wonderzee do 30.01.2020 10:00 Op-Weule Workshop
Wonderzee do 30.01.2020 13:30 Op-Weule Workshop
Wonderzee vr 31.01.2020 13:30 Op-Weule Workshop
Wonderzee vr 31.01.2020 13:30 Op-Weule Workshop
Er waren eens dansende ridders en zingende prinsessen…: muzikale momenten voor de jongsten ma 03.02.2020 09:30 In de klas Podium + Workshop
Er waren eens dansende ridders en zingende prinsessen…: muzikale momenten voor de jongsten ma 03.02.2020 13:00 In de klas Podium + Workshop
Er waren eens dansende ridders en zingende prinsessen…: muzikale momenten voor de jongsten di 04.02.2020 13:00 In de klas Podium + Workshop
Wonderzee di 04.02.2020 10:00 Op-Weule Workshop
Wonderzee di 04.02.2020 10:00 Op-Weule Workshop
Er waren eens dansende ridders en zingende prinsessen…: muzikale momenten voor de jongsten di 04.02.2020 09:30 In de klas Podium + Workshop
Er waren eens dansende ridders en zingende prinsessen…: muzikale momenten voor de jongsten wo 05.02.2020 09:30 In de klas Podium + Workshop
Ernest en Celestine: winterpret ma 10.02.2020 09:30 WaBo Podium
Ernest en Celestine: winterpret ma 10.02.2020 11:00 WaBo Podium
Ernest en Celestine: winterpret ma 10.02.2020 13:30 WaBo Podium
De avonturen van No-No di 11.02.2020 09:30 WaBo Podium
De avonturen van No-No di 11.02.2020 11:00 WaBo Podium
De avonturen van No-No di 11.02.2020 13:30 WaBo Podium
Mijnheer Blauwhemel di 11.02.2020 10:30 W:Halll Podium
Mijnheer Blauwhemel di 11.02.2020 14:00 W:Halll Podium
Dikke vrienden do 13.02.2020 11:00 De Maalbeek Podium
Dikke vrienden do 13.02.2020 09:45 De Maalbeek Podium
De tuin van de walvis di 03.03.2020 14:00 W:Halll Podium
De tuin van de walvis di 03.03.2020 10:30 W:Halll Podium
Schaapzacht di 03.03.2020 09:30 WaBo Podium + Workshop
Schaapzacht di 03.03.2020 13:30 WaBo Podium + Workshop
Schaapzacht wo 04.03.2020 13:30 WaBo Podium + Workshop
Schaapzacht wo 04.03.2020 09:30 WaBo Podium + Workshop
Er waren eens dansende ridders en zingende prinsessen…: muzikale momenten voor de jongsten di 17.03.2020 13:30 In de klas Podium + Workshop
Er waren eens dansende ridders en zingende prinsessen…: muzikale momenten voor de jongsten di 17.03.2020 11:00 In de klas Podium + Workshop
Er waren eens dansende ridders en zingende prinsessen…: muzikale momenten voor de jongsten di 17.03.2020 09:30 In de klas Podium + Workshop
Er waren eens dansende ridders en zingende prinsessen…: muzikale momenten voor de jongsten wo 18.03.2020 11:00 In de klas Podium + Workshop
Er waren eens dansende ridders en zingende prinsessen…: muzikale momenten voor de jongsten wo 18.03.2020 09:30 In de klas Podium + Workshop
Er waren eens dansende ridders en zingende prinsessen…: muzikale momenten voor de jongsten do 19.03.2020 11:00 In de klas Podium + Workshop
Er waren eens dansende ridders en zingende prinsessen…: muzikale momenten voor de jongsten do 19.03.2020 13:30 In de klas Podium + Workshop
Er waren eens dansende ridders en zingende prinsessen…: muzikale momenten voor de jongsten do 19.03.2020 09:30 In de klas Podium + Workshop
Wonderzee vr 03.04.2020 10:00 WaBo Workshop
Wonderzee vr 03.04.2020 13:30 WaBo Workshop
Wonderzee do 23.04.2020 10:00 Den Dam Workshop
Qui Vive ! do 23.04.2020 10:30 De Maalbeek Podium
Qui Vive ! do 23.04.2020 13:45 De Maalbeek Podium
De kleine vuurtorenwachter ma 27.04.2020 10:00 Op-Weule Podium
De kleine vuurtorenwachter ma 27.04.2020 13:30 Op-Weule Podium
De kleine vuurtorenwachter di 28.04.2020 13:30 Op-Weule Podium
De kleine vuurtorenwachter di 28.04.2020 10:00 Op-Weule Podium
Wonderzee do 30.04.2020 13:30 Den Dam Workshop
Wonderzee do 30.04.2020 10:00 Den Dam Workshop
CIVA: (Her)ontdek de Brusselse straten | De dieren in de architectuur di 05.05.2020 09:30 CIVA Rondleiding + Workshop
OpWegNaarJou show: Speel met lucht di 05.05.2020 09:30 Op-Weule Podium
OpWegNaarJou show: Speel met lucht di 05.05.2020 11:00 Op-Weule Podium
OpWegNaarJou show: Speel met lucht di 05.05.2020 13:30 Op-Weule Podium
Wonderzee di 05.05.2020 13:30 Nog te bepalen Workshop
Wonderzee di 05.05.2020 10:00 Nog te bepalen Workshop
Moes do 07.05.2020 09:00 Den Dam Podium + Workshop
Wonderzee do 07.05.2020 13:30 Nog te bepalen Workshop
Wonderzee do 07.05.2020 10:00 Nog te bepalen Workshop
CIVA: (Her)ontdek de Brusselse straten | De dieren in de architectuur do 07.05.2020 09:30 CIVA Rondleiding + Workshop
Moes do 07.05.2020 10:30 Den Dam Podium + Workshop
Wonderzee vr 08.05.2020 10:00 Nog te bepalen Workshop
Wonderzee vr 08.05.2020 13:30 Nog te bepalen Workshop
Ertussenin ma 11.05.2020 09:00 WaBo Workshop
CIVA: (Her)ontdek de Brusselse straten | De dieren in de architectuur di 12.05.2020 09:30 CIVA Rondleiding + Workshop
Wonderzee di 12.05.2020 13:30 Nog te bepalen Workshop
Wonderzee di 12.05.2020 10:00 Nog te bepalen Workshop
Ertussenin di 12.05.2020 09:00 WaBo Workshop
CIVA: (Her)ontdek de Brusselse straten | De dieren in de architectuur do 14.05.2020 09:30 CIVA Rondleiding + Workshop
Wonderzee do 14.05.2020 10:00 Kontakt Workshop
Wonderzee do 14.05.2020 13:30 Kontakt Workshop
Ertussenin vr 15.05.2020 09:00 WaBo Workshop
Ertussenin ma 18.05.2020 09:00 WaBo Workshop
Muziek in de klas: Rit(me)lodie! | Kleuters (KK2-L1) di 02.06.2020 10:30 Wijkhuis Malibran Podium + Workshop
Muziek in de klas: Rit(me)lodie! | Kleuters (KK2-L1) do 04.06.2020 10:30 Wijkhuis Malibran Podium + Workshop
Muziek in de klas: Rit(me)lodie! | Kleuters (KK2-L1) do 11.06.2020 10:30 Op-Weule Podium + Workshop
Muziek in de klas: Rit(me)lodie! | Kleuters (KK2-L1) do 11.06.2020 13:30 Op-Weule Podium + Workshop
Mist Wachtlijst De Maalbeek Podium