Theater Op het dak van een huis mengt een jonge Kasséna-vrouw klei en water.
Ze krabt en aait, en verkent het pad van de eerste kleisporen. Doorheen de alledaagse gebaren van haar voorouders treedt ze in de voetsporen van peuters die in de aarde spelen. Een andere vrouw begeleidt haar met zang en het zachte geluid van de N’goni. Samen schetsen ze de lijnen die later de muren van hun huis zullen opfleuren.
Tiébélé brengt een ode aan de prachtige afdrukken die de vrouwen van een dorp in Burkina Faso op hun huizen hebben achtergelaten. De voorstelling verbindt het beeldende met poëzie, aarde met zang, … Een reis naar de wortels van de mensheid.
Spel: Nadège Ouedraogo en Bérénice De Clercq
Concept en regie: Gaëtane Reginster
Decor: Laurence Jeanne Grosfils
Muziek: Zouratié Koné
Video: Mathieu Georis
Kostuums: Elyse Galiano
Lichtontwerp en -regie: Vincent Stevens
Een productie van Théâtre de la Guimbarde in coproductie met het Europese project Mapping | In samenwerking met de Wéléni-vereniging (Burkina Faso) | Met de steun van de Franse Gemeenschap | In samenwerking met de Wéléni-vereniging (Burkina Faso) Met de steun van de Franse Gemeenschap
Kies één van de onderstaande data
Datum | Uur | Locatie | Vrije plaatsen | Reserveer |
---|---|---|---|---|
do. 27-04-2023 | 10:30 | GC Elzenhof | volzet | |
do. 27-04-2023 | 13:30 | GC Elzenhof | volzet | |
vr. 28-04-2023 | 09:30 | GC Elzenhof | volzet | |
vr. 28-04-2023 | 11:00 | GC Elzenhof | volzet | |
Wachtlijst Is alles al volzet? Of niet genoeg plaats voor al jouw leerlingen? Gebruik dan de wachtlijst om je interesse te tonen! | Reservaties zijn al afgesloten |